Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Esendere Restaurant

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Esendere Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Esendere Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Esendere Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Esendere Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Esendere Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Esendere Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Esendere Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Esendere Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına töreni

Esendere Restaurant Hakkında

Düğün öncesi gece boyu dans ettiğiniz hem ağlayıp hem güldüğünüz kına gecesi organizasyonunuz için Esendere Restaurant Mersin’e bekliyoruz. Sevdikleriniz ile birlikte eğlenceli kutlama geçirecek ve yıllar sonra bile güzel dileklerle anacaksınız.


Memnuniyet bizim odak noktamız. Gelen herkesin taleplerine oldukça dikkat ediyor ve ihtiyaçlarını karşılamak için her an hazır bekliyoruz. Servis kalitesinden organizasyon hizmetine kadar profesyonel çalışıyoruz. Bu sayede şu zamana kadar birçok çiftin özel davetlerine ev sahipliği yaptık. Düğünden kınaya doğum gününden nişan organizasyonlarına kadar hepsinde hizmet verdik.


Renkli çiçekler, küçük bir gölün ve ağaçların arasındayız. Geldiğiniz andan itibaren atmosferin farklılığını hemen hissedeceksiniz. Küçük bir şelalemiz bile var. Ayrıca kendi alabalıklarımıza da doğal bir ortam yarattık. Tüm bu anlattıklarımızın bir arada olduğu doğal bir ortam sunuyoruz size. Hatta kına gecesi fotoğraflarınız için harika bir konsept bile yaratabilir.


Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerimizle karşınıza çıkıyoruz. Doğal ürünlerle hazırladığımız lezzetlerimizden mutlaka tatmalısınız. Hatta size bir kına menüsü de yaratabiliriz. Önceden tadım ve değişiklik şansınızın olduğu… Bu sayede misafirlerinize aynı zamanda biz lezzet şöleni de yaratabilirsiniz.


Servis ekibimiz oldukça hızlı ve her an yanınızda. Herhangi bir ihtiyacınız da hemen size yardımcı oluyor ve böylece asla mağdur olmuyorsunuz. Misafirlerinizle tek tek ilgileniyorlar. Son derece profesyonel oldukları için de kına programınızda asla gecikme yaşamıyorsunuz.


Şimdi sıra bizimle iletişime geçmek de… Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Böylece telefon ya da mesajla size geri dönüş sağlıyoruz. Bu esnada merak ettiklerinizi sorabiliyor ve fiyat bilgisi alabiliyorsunuz. Daha sonra sizi mekânımıza davet ediyoruz. Böylece mekânı görmek hem de tanışmak için Esendere Restaurant’ta bir araya geliyoruz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Elvanlı Köyü Merkez Sok. No:191/A

 • Haritadaki Konumu

  Esendere Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.