Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Çağlar Köy Konağı Restaurant

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çağlar Köy Konağı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Çağlar Köy Konağı Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Çağlar Köy Konağı Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Çağlar Köy Konağı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Çağlar Köy Konağı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çağlar Köy Konağı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çağlar Köy Konağı Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çağlar Köy Konağı Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu

Çağlar Köy Konağı Restaurant Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi farklı ambiyansları bir araya getiren bir mekânda kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çağlar Köy Konağı Restaurant olarak uzun yıllar boyunca Mersin’de faaliyet gösteriyoruz. Günlük akışta restoran olarak faaliyet göstersek de özel günlerde de tercih edilen adreslerden biriyiz. Kına ve bekârlığa veda partisi dışında nikâh sonrası yemeği, nişan kutlamaları, doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelere de ev sahipliği yapıyoruz.

Restoranımız açık ve kapalı olmak üzere iki alandan oluşuyor. Palmiyeler ve yüksek ağaçlarlar altında ister açık alan eğlencesi yapabilir, isterseniz tarihi konağımızın içinde alışılmışın dışında ambiyansla unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

Kına gecesini organize ederken isteklerinizi dinleyerek organizasyonumuzu şekillendiriyoruz. Restoranımızı, masa süslemeleri ve sandalye giydirmelerinden başlayarak istediğiniz renk ve konsepte kına gecenizi hazırlıyoruz. Konsept organizasyonlar için anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından aksesuar ve dekor temin ediyoruz. Yorulduğunuzda oturmanız için kına tahtı kuruyor, etrafına minderler koyarak konsept hava yaratıyoruz. Kına süslemeleri ve davetlilere vereceğiniz hediyeleri masalarda sergiliyor ve her davetliyi özel olarak karşılıyoruz.

Müziksiz eğlence mi olur?

Organizasyonunuz için ses sitemini kuruyoruz. Ağlamalı gülmeli geçireceğiniz kına ve bekârlığa veda partinize özel şarkılar çalıyoruz. Ses sistemimiz son teknoloji olduğundan dolayı eğlenceniz boyunca kesintisiz ve cızırtısız müziklerle eğlencenize devam edebileceksiniz.

Çağlar Köy Konağı Restaurant Mersin olarak yemekli ve yemeksiz olarak size özel menüler hazırlıyoruz. Profesyonel aşçılarımız tarafından yapılan yemekler hijyenik mutfağımızda hazırlanmaktadır. Yemeklerde kullandığımız ürünlere önem veriyor ve güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Güler yüzünü eksik etmeyen servis elemanlarımız gün boyu isteklerinizi yerine getiriyor. Siz de unutulmaz bir organizasyon geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çiftlikköy Mah. Şakirson Cad. No:36

 • Haritadaki Konumu

  Çağlar Köy Konağı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.