Yeşil Vadi Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yeşil Vadi Düğün Sarayı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Yeşil Vadi Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Yeşil Vadi Düğün Sarayı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Yeşil Vadi Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Yeşil Vadi Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yeşil Vadi Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Yeşil Vadi Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Yeşil Vadi Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yeşil Vadi Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Yeşil Vadi Düğün Sarayı Hakkında

Düşlerinizi sınırlandırmadan kına ve bekârlığa veda organizasyonunuzu istediğiniz şekilde kutlamanızı sağlıyoruz.


Yeşil Vadi Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca Kocaeli Çayırova’da özel organizasyonlarını gerçekleştirmek isteyen misafirlerimize unutamayacakları bir gün yaşatıyoruz. Sektörde var olduğumuz yıldan bugüne organizasyon adına değişen trendleri yakından takip ederek salonumuzda kullandığımız dekor, aksesuar süsleme ve ekipmanları güncel olarak yeniliyoruz. Yenilikçi tarzımızdan dolayı kısa zamanda tercih edilen düğün salonları arasına biz de adımızı yazdırdık.


Kına organizasyonlarında sağladığımız hizmetlerden bahsetmek gerekirse;


 • Salonumuzun kapasitesi 1000 kişiyi ağırlayabilecek kadar fazladır bu yüzde kalabalık organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız tam da aradığınız bir adres olabiliriz.

 • 8 kişilik yuvarlak masalar kullanır sandalye tercihimizi yer kaplamayan zarif napolyon modelinden kullanarak salonumuza şık bir görünüm kazandırıyoruz.

 • Kına gecelerinde belirlediğiniz konsepte uygun olarak kına tahtı kurulumu gerçekleştiriyor, kına süslemesi, el mumu, tef ve zilleri istediğiniz sayıda temin edebiliyoruz.

 • Hem eğlenceyi hem de duygusallığı bir arada yaşayacağınız kına gecenizde profesyonel müzisyen ve orkestrayla anlaşıyor, kına müzikleri eşliğinde dilediğiniz gibi eğlenebileceğiniz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. İsteğe bağlı olarak yöresel sanatçı ve davul şov hizmeti de verebiliyoruz.

 • Bindallınıza uyumlu olan ve profesyonel eller tarafından gerçekleştirilen saç ve makyaj hizmeti veriyoruz.

 • Yılın 4 mevsimi de hizmetinizdeyiz. Salonumuzda gerekli ısıtma ve soğutma sistemleri bulunduğundan dolayı sıcak yaz ve soğuk kış aylarından etkilenmeden rahat bir organizasyon gerçekleştirebileceksiniz.

 • Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız herkesin damak zevkine uyan kaliteli ürünler kullanılarak hazırladığımız menülerimizden bahsedelim size. Başlangıç, ara sıcak ve ana yemekten oluşan lezzetlerimiz salonumuz aşçıları ve mutfak ekipleri tarafından yapılıyor. Yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor, seri bir şekilde sıcak servis ediyoruz.Yeşil Vadi Düğün Salonu Çayırova fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek ve düğün, kına, nişan, sünnet organizasyonlarınızı bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Mahallesi 370 Sokak No:13 Çayırova/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yeşil Vadi Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.