Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu Hakkında

Tütünçiftlik Kültür Merkezi olarak kına gecelerinizde de faaliyet gösteriyoruz. Kına gecesi organizasyonlarınızı tasarlarken sizlerin düşüncelerinden ilham alıyor, istediğiniz konseptlere göre düzenleme yapabiliyoruz. Biz Körfez Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu ekibi yıllardır nice gelin adayının kına gecesi organizasyonları düzenledi. Bu yüzden kına gecesi organizasyonları için gereken bilgi ve donanıma sahibiz, beraber gecenizi güzelleştirebiliriz. Eğer siz de bizimle organizasyonlarınız tasarlamak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin!


Kına gecesi organizasyonları için ilk olarak yüz yüze bir görüşme gerçekleştiriyoruz. İsteklerinizi öğreniyor, istekleriniz doğrultusunda oluşturduğumuz organizasyon akışını gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz nedimelerinizle dilerseniz de kına ekibimizle beraber muhteşem bir giriş yapabilirsiniz. Melek kanatlı dansçılarımız sizin için özel dans performansları sergiliyorlar. Mekanımızın ortasına konumlandırdığımız kına tahtınızda kendinizi prensesler gibi hissediyorsunuz. Kına tahtının yanına konumlandırdığımız minderlerimiz ve kına tepsimiz ile ambiyansı sağlıyor, harika bir konsept oluşturuyoruz. Kına tahtınızın arkasına yerleştirdiğimiz arka plan ile görselliği tamamlıyoruz. Arka planımızın üzerinde renkli ve pullu kumaşlar kullanıyoruz. Aynı zamanda çiçek aranjmanlarına yer veriyoruz. Özel bir kına masası hazırlıyor, kına masasının üzerinde yaş kına, kuru kına, Hint kınası olmak üzere çeşitli kına kına türlerini sergiliyoruz. Aynı zamanda misafirlerinize küçük hediyelikler hazırlıyor, konseptine uygun olmasına da dikkat ediyoruz. Mekanımızın her ayrıntısını uyumlu olmasını istiyoruz. Konseptimiz doğrultusunda mekanınızı süslüyoruz, masanızın dekorasyonuna oldukça önem veriyoruz. Şamdanlar, mumlar, altın varaklardan oluşan süslemelerle şıklığınızı tamamlıyoruz.


Aynı zamanda gelin davulu dediğimiz özel bir organizasyonda sağlıyor, gelinimize özel davul şov düzenliyoruz. İstediğiniz gibi bir gece geçirmeniz sağlıyoruz.


Organizasyonlarınızın unutulmaz müzikleri için Tütünçiftlik Kültür Merkezi olarak kadın DJ hizmeti de sunuyoruz. Kız kıza geçireceğiniz bir geceye Tütünçiftlik Kültür Merkezi ile ulaşabileceksiniz. Bizimle iletişime geçmek isterseniz aşağıda bulunan ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayabilirsiniz. Kına gecesi organizasyonlarınızı layığı ile yerine getireceğimizi biliyor, tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Sadece bir tık uzağınızdayız.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Güney Mahallesi, Adnan Kahveci Cd. No:6, 41780 Körfez/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Tütünçiftlik Kültür Merkezi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.