Sarıkanat Balık Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sarıkanat Balık Restaurant - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Sarıkanat Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Sarıkanat Balık Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sarıkanat Balık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

{Sarıkanat Balık Restaurant} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sarıkanat Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Sarıkanat Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Sarıkanat Balık Restaurant} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sarıkanat Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sarıkanat Balık Restaurant Hakkında

Bekarlığa veda gecelerinizde istediğiniz belirli kriterler vardır. Eğlence, lezzetli yemekler, kaliteli hizmet, uygun fiyatlar gibi. Bunların hepsinin tek bir adreste olduğunu düşünün. Sarıkanat Balık Restaurant, konuklarına birbirinden avantajlı teklifler ile geliyor.


Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde yer alan ve denize sıfır bir konumda bulunan restoranımız, özel geceleriniz için aranılan bir mekân konumunda. Özel araçlarınızla rahatlıkla gelebildiğiniz gibi, geldiğinizde de park sıkıntısı çekmeyeceksiniz.


Kapıdan içeriye girdiğiniz andan itibaren güler yüzlü personelimiz tarafından karşılanacak ve gece boyunca maksimum ilgileriyle organizasyonlarınızı gerçekleştirme şansı bulacaksınız.


İzmit Körfezi manzarası eşliğinde inanılmaz bir akşam yaşayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Açık ve kapalı alanımızı istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Dış mekânımızda tamamen çim bir alanın olduğunu söyleyelim. Yaz aylarında burayı tercih edebilir ve eşsiz manzaranın havasını soluyabilirsiniz. İç mekânımızda ise geniş bir alana sahibiz. Kalabalık misafirlerimizi burada rahatlıkla ağırlayabiliyoruz.


Bekarlığa veda geceleriniz dışında açılışlar, nikah sonrası yemekleri, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, iş yemekleri, doğum günleri, yıl dönümleri gibi özel anlarınızda da size ev sahipliği yapmaktayız. Deneyimli yönetim kadromuz ile genç ve dinamik çalışanlarımızın uyumu sayesinde bu organizasyonlarınızı kusursuz bir hale getirmekteyiz. Keyifli anlar için Sarıkanat Balık Restaurant doğru bir tercih olacaktır.


Bekarlığa veda geceleriniz için bizimle planladığınız tarihten 1 hafta önce iletişime geçtiğiniz taktirde, geniş kapsamlı bir hazırlık aşaması geçiriyoruz. Böylelikle gelecek kişi sayısı, talepleriniz ve daha birçok ayrıntıda size daha iyi bir hizmet verebiliyoruz. Masa ve sandalyelerinizi bu geceye özel süslemek isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve aksesuar temini konusunda da yardım alabilirsiniz.


Bu anlarınızı ölümsüzleştirmek isterseniz de bir fotoğrafçı kiralayabilir ve kaliteli fotoğraflar çektirme şansı yakalayabilirsiniz.


Bizimle iletişime geçmek ve İzmit Körfezi manzarasıyla unutulmaz bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    4 Temmuz Mahallesi, 41500 Karamürsel/Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sarıkanat Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.