• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Saklı Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Saklı Bahçe Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Saklı Bahçe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Saklı Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

Saklı Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Saklı Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Saklı Bahçe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Saklı Bahçe kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Saklı Bahçe Hakkında

En güzel günlerinde şehirlerin trafiği ve gürültüsünden uzaklaşmak isteyen çiftlerin tercihi Saklı Bahçe Gölcük’te faaliyet gösteriyor. Her organizasyonunuz için uygun olacak Saklı Bahçe yalnızca mekân ve kapasite olarak alternatiflere sahip olmakla kalmıyor. Bu alternatiflere ek hizmetler de sunuyor…

Profesyonel bir ekip ile çalışarak eksiksiz geceler tasarlıyoruz ve mutlu çiftlerimizin mutluluğunu paylaşıyoruz…

Organizasyon sorumlumuz eşliğinde yapacağınız tercihle ile konseptinizi belirliyorsunuz. Böylece kına gecesi organizasyonlarınızı unutulmaz bir şölene dönüştürmek için planlamalar yaparak başlıyorsunuz hazırlıklara!

Konseptinize uygun olarak; geleneksel kına gecesi veya modernize edilmiş eski yeni sentezi ile zaman zaman otantik anlar yaşamanıza sebep olacak organizasyonlar düzenliyoruz. Mesela Osmanlı esintileri ile bir gece düzenleyebiliyorsunuz. Bekarlığa veda partisi tarzında kız arkadaşlarınız ile eğleneceğiniz bir gece tasarlayabiliyorsunuz. Hatta kına düğün bir arada bir organizasyon gerçekleştirerek bütün organizasyonları bir geceye sığdırabiliyorsunuz…

Ekstra olarak aksesuar kiralama yapmak isterseniz; organizasyon firmaları ile çalışabilirsiniz. Bu konuda da bir sınırlama getirmiyoruz çiftimize.

Kına ritüellerini tamamlarken müzik tabii ki en vazgeçilmez nokta oluyor. Seçtiğiniz konsepte ve tarzınıza uygun bir gece için müzisyenlerimiz ile anlaşmalarınızı sağlıyoruz. Geniş bir repertuar ve kına müzikleri ile kesintisiz eğlence yaşayacağınız gece böylece tamamlanmış oluyor.

Gelin hanım konukları ile dans ederken de ikramlar ve tercihinize bağlı olarak temin ettiğiniz kına hediyeleri de dağılıyor servis personelimiz tarafından.

Ayrıca çeşitli aksesuarlar ve tasarımlarda kullanarak gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar; baby shower, kır düğünü, nikah, nişan veya iş toplantıları, kurumsal yemekler de gerçekleştirebiliyoruz.

Keyifli bir gece yaşamanızı sağlayacak bahçemizde veya kış günlerinde de tercih sebebiniz olacak mekânımız siz değerli konuklarını bekliyor. Siz de organizasyonlarınızı bizimle düzenlemek isterseniz formu doldurarak Saklı Bahçe ile iletişime geçebilirsiniz…

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Koray Aydın Parkı Gölcük/ Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Saklı Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.