Safir Köşk Düğün & Davet Salonları

E-posta Gönder

 • Körfez, Kocaeli. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Safir Köşk Kına Salonu
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 250

Safir Köşk Düğün & Davet Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Safir Köşk Düğün & Davet Salonları Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Safir Köşk Düğün & Davet Salonları Sıkça Sorulan Sorular

{Safir Köşk Düğün & Davet Salonları} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Safir Köşk Düğün & Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Safir Köşk Düğün & Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


{Safir Köşk Düğün & Davet Salonları} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Safir Köşk Düğün & Davet Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


{Safir Köşk Düğün & Davet Salonları} kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Safir Köşk Düğün & Davet Salonları kına ve bekarlığa vedanız için uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, kullan-at malzeme ile servis imkanı, masalar arası geniş mesafe aralığı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi ve düzenli havalandırma hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Safir Köşk Düğün & Davet Salonları Hakkında

Adını dünyanın en nadir taşlarından alan Safir Köşk kına ve bekarlığa veda eğlencelerinizi benzersiz kılıyor! Davetlerinizi özel eğlencelerle ve davete uygun dekorlarla, tadı damakta kalan ikramlarla taçlandırıyoruz. Geleneksel dans ve müzik performanslarımızla, güler yüzlü planlama ve servis ekibimizle akıllarda kalacak eğlencelere imza atıyoruz. Kısacası, davetinize özel çeşitli hizmetleri bir arada sunuyoruz.

Davet Alanları

Merkezi bir noktada bulunan Safir Köşk, büyük camlarından göz alıcı şehir ışıklarının da izlenebildiği bir mekan. 300 ila 400 kişi kapasiteli mekanımızın yüksek tavanı ve kolonsuz yapısıyla ferah bir ortamı var. Alanın kullanım konforuna çok önem veriyoruz. Davet alanını ortalayan, sevdiklerinizle rahat rahat dans edebileceğiniz geniş bir pistimiz de bulunuyor.

Dekorasyon

Kocaeli kına salonları arasında talep gören mekanımızda kınanın rengi olarak bilinen kırmızıyı ön planda tutuyoruz. Biliyorsunuz ki geleneksel kına eğlencelerinin olmazsa olmazı kına tahtıdır. Bizler de klasik tarzda, kadifeden yapılmış, çevresi altın işlemeli bir taht kullanıyoruz. Çiçek süslemelerimiz ve şamdan, kafes gibi aksesuarlarımız da geleneksel özelliklere uygun olarak altın sarısı ve kırmızı renklerde…

Hizmetler

Müzikleri ve danslarıyla akılda kalıcı kına eğlenceleri düzenliyoruz. Profesyonel dansçılarımız semazenden oryantale uzanan çok çeşitli dans gösterileri sunuyor. Zennelerimiz özel performanslarını sergiliyor. Davul şovları ise eğlencenize eğlence katıyor. Hint kınasından dilek fenerine ve özel kına törenine kadar çeşitli kına hizmetleri veriyoruz. Eğer isterseniz bindallı ve kaftan gibi geleneksel kına kıyafetleri de sağlıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Kına eğlenceleri için özel ikramlıklarımız bulunuyor. Örneğin; tatlı- tuzlu kuru pasta, börek, ekler, tartolet, kurabiye, çerez gibi ikramlarımız var. Bunun yanında kınalarda da düğün menülerimizi de kına için tercih edebilirsiniz. Düğün menülerimizde ise; beyaz ve kırmızı etin yanında ordövr tabağı, sakallı börek, tatlı ve atıştırmalıklar bulunuyor. Düğün ve kına menülerine içki hariç tüm içecek çeşitleri dahil..

Farklı eğlence seçeneklerini barındıran hizmet çeşitliliğimizle sizlere eğlencenin hiç duraksamadığı, yüzlerin hep güldüğü iç ısıtan bir kına sunuyoruz. İşte Safir Köşk’ü Safir Köşk yapan, diğer Kocaeli kına gecesi mekanlarından ayıran en belirgin özelliğimiz bu! Haydi, size özel indirimlerimizi ve kapsamlı kına paketlerimizi daha detaylı öğrenmek için bize fiyat teklifi alma kutucuğundan veya telefon numaramızdan hemen ulaşın.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yavuz Sultan Selim Mah. Mevlana Cad. Körfez Kent Ticaret Merkezi D Blok No:206 Körfez/ Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Safir Köşk Düğün & Davet Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.