Royal Plus Düğün Ve Konferans Salonu

E-posta Gönder

 • Başiskele, Kocaeli. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Royal Plus Düğün Ve Konferans Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Royal Plus Düğün Ve Konferans Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Royal Plus Düğün Ve Konferans Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Royal Plus Düğün Ve Konferans Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Royal Plus Düğün Ve Konferans Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Royal Plus Düğün Ve Konferans Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Royal Plus Düğün Ve Konferans Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Royal Plus Düğün Ve Konferans Salonu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Royal Plus Düğün Ve Konferans Salonu kına ve bekarlığa vedanız için düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, mekan girişinde ateş ölçümü ve masalar arası geniş mesafe aralığı hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Royal Plus Düğün Ve Konferans Salonu Hakkında

Yıllardır heyecanla beklediğiniz gün geldi çattı! Tamamen size özel detaylarla süslü, beklentilerinizi karşılayacak ve hak ettiğiniz üstün değeri görebileceğiniz bir ortamda kına eğlencesi düzenlemek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise Royal Plus Düğün ve Konferans Salonu’nda sizi bekliyoruz.

Uzun zamandır pek çok çiftin mutlu günlerine ev sahipliği yapıyoruz. Salonumuzda düzenlediğimiz sayısız organizasyon ile giderek tecrübeleniyoruz. Hizmet hayatına atıldığımız ilk günden itibaren özellikle iki konunun üzerinde titizlikle duruyoruz; %100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet.

Kına eğlenceniz boyunca saatlerin sorunsuz bir şekilde geçmesini sağlıyoruz. Kullandığımız aksesuar ve ekipmanları sürekli geliştiriyor, bölgemizde pek çok kişinin ilk tercih ettiği salonlar arasında olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kına geceleriniz için 500 ila 750 kişiye kadar çıkan bir kapasiteye sahibiz. Ses, sahne ve ışıklandırma sistemi altyapılarımız, geniş kapasitemiz ve modern iç dekorasyonumuzla sizi memnuniyetle ağırlıyoruz.

Kına konseptinizin içeriğine birlikte karar veriyoruz. Süslemelerimizi de isteklerinize göre yapıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinden balon, tül, yemek takımları ve çiçeklere kadar pek çok detayda fikrinizi alıyoruz. Kına tahtı, sandık, kına takımı, minder, tepsi, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi kına gecelerinde olmazsa olmaz aksesuarların tümünün eğlencenizde eksiksiz bir şekilde olacağına emin olabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinize bir sürpriz yapabilir ve kına ekibimiz ile birlikte mini bir dans koreografisi hazırlayabilirsiniz. Tüm bunların dışında eğlencenin ön planda olmasını istediğiniz bir gece hayal ediyorsanız oryantal, zenne ya da davul şov imkanlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Siz de Kocaeli kına gecesi mekanları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka salonumuzu da değerlendirmelisiniz. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında ayrıntılı görüşme sağlamak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Mehmet Ağa Mah. İlgün Sk. No:30/11 Başiskele

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Royal Plus Düğün Ve Konferans Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.