Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kocaeli

Panorama Kır Düğünü

 • Kapasite
  100 - 500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Panorama Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL

Panorama Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 500
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 500

Panorama Kır Düğünü Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Panorama Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Panorama Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Panorama Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Panorama Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Panorama Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Panorama Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Panorama Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Panorama Kır Düğünü kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, kullan-at malzeme ile servis imkanı, düzenli havalandırma, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi ve masalar arası geniş mesafe aralığı hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Panorama Kır Düğünü Hakkında

2019 yılında kapılarını açtığımız mekanımız ile halen sektörde hizmet vermeye devam ediyoruz. Mekanımız Panorama Cafe Gölcük ilçesinin Saraylı mevkiinde bulunuyor. Yüksek bir konuma sahip mekanımız harika bir deniz ve Gölcük manzarasına kuş bakışı şekilde hakim. Böylesine doğal bir ortamda konuklarımızı karşılıyor ve güler yüzlü personelimiz sayesinde tüm istek ve ihtiyaçlarını gideriyoruz.

Davet Alanları

Panorama olarak mekanımızda hemen her türden toplu organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Düğünler ve kına geceleri başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, sünnetler, nikah törenleri ve kutlamaları gibi özel günleri en iyi şekilde düzenliyoruz. Mekanın adından da anlaşılacağı üzere burada panoramik bir manzaraya sahibiz ve sadece yeşille mavinin hakim olduğu bir atmosferimiz var.

Kır bahçemiz 500 kişilik konuk ağırlama kapasitesi ile oldukça geniş bir alan. Tüm aile fertleri ce arkadaşların katıldığı büyük çaplı bir kına gecesi düzenleyebiliriz. Çimle kaplı bahçemizin ortasında sert zeminli büyük bir dans pistimiz bulunuyor. Bahçenin aksine yılın her dönemi organizasyonlara açık bir de kapalı alanımız var. 50-100 kişilik kapasitesi ile butik etkinlikler için oldukça uygun

Dekorasyon

Kır bahçemizin dekorasyonuna genel olarak sade ve klasik tarzlarının birleşiminden oluşan bir tasarım hakim. Burada organizasyona katılacak davetli sayısına göre 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve tiffany sandalyeler ile oturma düzeni oluşturuyoruz. Farklı renk sandalye bağlamaları ve masa üstü şamdanları ile dekorasyona katkıda bulunuyoruz. Çiçekler ve tüllerle kaplı gazeboda son model kına tahtlarımızı kuruyoruz.

Hizmetler

Panorama’yı tercih eden çiftleri son derece memnun edecek şekilde tüm detaylarla ilgilendiğimiz organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Kına geceleri için gelinlere bindallı veya kaftanını temin ediyoruz. Kostüm kına kızları, dans şovu, davul şovu, kına yakma merasimi, Hint kınacısı ve geleneksel kınalarda olan hemen her şeyi sunuyoruz. Canlı orkestra veya DJ ile geniş repertuvarda kına müzikleriyle eğlendiriyoruz.

Yiyecek / İçecek

Mekanımızda gerçekleşen organizasyonları yemeksiz veya yemekli şekilde yapıyoruz. Halihazırda günlük olarak yemek servisi de yapan bir firmayız ve restoranımızda görev yapan harika aşçılara sahibiz. Yiyeceklerimizin tamamını hijyenik bir ortamda hazırlıyoruz. Her damak zevkine ve bütçeye uygun çok sayıda set menü seçeneğimiz bulunuyor. Ancak çiftleri bununla sınırlandırmıyor, diledikleri şekilde menülerde ekleme ve çıkarmalar yapabiliyoruz.

Panaroma Kır Düğün Bahçesi olarak davet sektöründeki bilgi ve tecrübelerimizi kullanıp her seferinde daha da iyi organizasyonlar çıkarmak için kendimizi geliştiriyoruz. Gölcük kına mekanları arasında yapacağınız seçimde, mekanımızın doğa ile iç içe bir atmosferde gönlünüzce eğlenebileceğiniz konforu size sunacağını göz önünde bulundurun. Bize ulaşıp fiyat almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Yunus Emre Mah. Anafartalar Cad. No:191 /P112 Saraylı/ Gölcük/ Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Panorama Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.