Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi

E-posta Gönder

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi

Kapasite Bilgileri

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

{Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi Hakkında

Gelin adaylarımıza yüksek kalitede hizmet sunmak ve aynı zamanda avantajlı fiyat seçeneklerimizle organizasyonlar düzenlemek için Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi İzmit/Kocaeli’nde hizmetinizde.

Özel aydınlatmaları ile geniş ve ferah salonumuzda davet ve organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Arzu ettiğiniz kına gecesi organizasyonlarınız için farklı içeriklerde paketler sunuyor, personelimiz ile birlikte organizasyon öncesinde ve organizasyon sırasında yanınızda oluyoruz.

Gelin adaylarımıza neredeyse hiçbir kısıtlama getirmeden organizasyonlarını düzenleme şansı vermiş oluyor, her detayını tasarladığımız geceniz için dilerseniz organizasyon firmaları ile çalışabiliyorsunuz.

Davetli sayınıza göre masa ve sandalyelerimizin yerleşim düzenini gerçekleştiriyoruz. Masalar için bizim tercih ettiğimiz beyaz örtüleri kullanabileceğiniz gibi kına gecesi konseptinize uygun renkler tercih edebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerimiz arasında en uyumlu masa ve sandalye giydirmelerini yapıyoruz. Değişiklik olmasını istediğiniz her ayrıntıyı bizimle paylaşmanız durumunda istediğiniz tüm değişiklikleri gerçekleştiriyoruz.

Kına gecesi konseptinize uygun olarak gereken tüm aksesuarları ise organizasyon firmaları aracılığıyla ile temin edebiliyoruz. Kına mumu, kına tepsisi, kına süslemesi ve daha birçok hizmeti sağlayabiliyoruz. Kına tahtınızı da konseptinize uygun olarak tasarlıyoruz. Salonumuzda sizin için özel bir alan oluşturuyoruz, unutulmaz fotoğraf karelerine sahip olabileceksiniz.

Kına gecelerinin en önemli kısmı ise tabii ki eğlence…Son teknoloji ses ve sahne ekipmanlarımızı kullanan profesyonel müzisyenlerimiz zevkinize uygun parçalarla eğlencenizi doyasıya yaşamanızı sağlıyor. Topuklarınız ağrıyana kadar dans edeceğiniz bir geceye hazır olun!

Kına geceniz için sizin ve davetlilerinizin her türlü konforunu düşünerek davranıyoruz. Merkezi konumumuz ile rahatlıkla salonumuza ulaşıyorsunuz. Özel araçlarıyla gecenize katılacak misafirleriniz için ise otoparkımız mevcut.

Eğer siz de düğün öncesi kına gecenizi bizimle birlikte düzenlemek isterseniz biz hazırız. Daha fazla bilgi almak için sayfa üzerindeki formu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    17 Ağustos, Dicle Cd. No:7 41250 Kartepe/KOCAELİ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.