Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kocaeli

Maşukiye Irmak Alabalık Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Maşukiye Irmak Alabalık Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Maşukiye Irmak Alabalık Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Maşukiye Irmak Alabalık Tesisleri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Maşukiye Irmak Alabalık Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Maşukiye Irmak Alabalık Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Maşukiye Irmak Alabalık Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Maşukiye Irmak Alabalık Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Maşukiye Irmak Alabalık Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Maşukiye Irmak Alabalık Tesisleri Hakkında

Hayallerinizdeki kına gecesini gerçeğe çevirmek için profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Saklı Cennet Maşukiye Irmak Alabalık Tesisleri olarak kaliteyi esas alan çalışma disiplinimizle sizin istek ve beklentilerinizi dinliyor, organizasyonlarımızı bu doğrultuda gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.


400 Kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle faaliyet gösteriyoruz. Doğayla iç içe olacağınız ve mevsim şartlarına ayak uyduracak şekilde dizayn edilmiş bahçemizde kına gecenizi gerçekleştiriyoruz.


Her aşamada fikrinizi alıyor, sizin isteklerinizi önemsiyoruz. İstiyoruz ki her şey hayallerinizdeki gibi olsun. Bahçemizde masa ve sandalye yerleştirmelerimizi gelecek konuk sayınıza göre yapıyoruz. Dilediğiniz konsepte mekân giydirme ve süsleme yapabiliyoruz.


Yemekli davetlerinizde tamamen doğal ve taze olarak temin ettiğimiz malzemelerle misafirlerinize adeta bir lezzet şöleni yaşatıyoruz. Tadına doyamayacağınız bu yemeklerimizi profesyonel servis ekibimizle sunuyoruz. Kına gecem yemek olmasın derseniz de misafirlerinize kuru pasta, düğün pastası ve meşrubat ikramları yapıyoruz.


Kına gecesi adetlerini en iyi şekilde yerine getirin diye isteğiniz dahilinde bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetler alabileceğiniz organizasyon firmalarıyla ortaklık kurabiliyoruz.


Standartların üstünde sahne ve ses sistemi sunuyoruz. Ayrıca geniş olarak bıraktığımız pist alanımızda açık havada dans etmenin keyfini yaşayacaksınız. İsterseniz ilk dansınızdan başlayarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar çalacak tüm müziklere beraber karar verebiliriz. Biz de kötü sürprizlere yer yok, içiniz rahat olsun.


Kına gecesi dışında hizmet verdiğiniz organizasyonlardan bahsedecek olursak; düğün, açılış, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü gibi birçok alanda faaliyet gösteriyoruz.


Daha fazla bilgi almak ve Saklı Cennet Maşukiye Irmak Alabalık Tesisleri fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Soğuksu Mah. Sapanca Yolu Cad. Hürmet Sok. Kartepe

 • Haritadaki Konumu

  Maşukiye Irmak Alabalık Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.