Kuştepe Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kuştepe Kır Düğünü - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kuştepe Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Kuştepe Kır Düğünü Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kuştepe Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

{Kuştepe Kır Düğünü} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kuştepe Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Kuştepe Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Kuştepe Kır Düğünü} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kuştepe Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Kuştepe Kır Düğünü Hakkında

Hayatınızın en heyecanlı gününü, kına organizasyonunuzu bizim ev sahipliğimizde kutlama hazır mısınız?


Gebze Kuştepe Cafe olarak Çayırova’da faaliyet gösteriyor, özel gün etkinliklerinde tesisimizi çiftlere tahsis ediyoruz. Heyecanını kaybetmemiş dinamik ve üretken bir kadroya sahibiz. Her sene değişen düğün trendini yakından takip ediyor, aksesuar ve dekorlarımızda güncellemeler yapıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partilerinden farklı olarak yıl içerisinde birçok düğün, nişan, sünneti baby shower, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Yemyeşil geniş bir kır alanında şehrin gürültüsünden uzak ağaçlarla çevrili bir ortamda keyifli bir gün geçirebileceksiniz. Tesisimizde yılın her günü organizasyonlara ev sahipliği yapabildiğimiz bir de kapalı alnımız bulunuyor. Camla çevrili, bahçe manzaralı yüksek tavan olan kapalı alanımızın da kapasitesi oldukça fazladır. Kendinizi ferah bir ortamda hissedecek kusursuz bir gün geçirebileceksiniz.


Kına organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren size özel tasarımlar yaparak organizasyona dair bütün süslemeleri anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından temin ediyor, isterseniz sizin anlaşacağınız firmalardan temin etme imkânı da tanıyoruz.


Kına süslemeleri bindallı ve kaftanınıza uygun renkte seçerek mekân ve kıyafetiniz arasında bütünlük kazanıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerini açık renkli şık, örtüler kullanarak hazırlıyor ve masa üstü çiçeklerimizi yerleştiriyoruz. Kına mumu, nedime bilekliği gibi aksesuarları hazırlayarak misafirlerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.


Yemekli bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız menü içeriğini birlikte belirliyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yaptığımızdan dolayı yemeklerimizin lezzetine güvenebilirsiniz. Yemeklerde kullandığımız ürünlerin kalitesine önem veriyor, güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz.


Siz de hayatınızın en güzel gününü emin ellerde kutlamak istiyorsanız Kuştepe Cafe Çayırova iletişim bilgisi için sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilir, organizasyon detayları hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Akseköy Mesire Ve Piknik Alanı, Çayırova Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kuştepe Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.