Körfez Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Körfez, Kocaeli.

Kapasite Bilgileri

Körfez Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Körfez Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Körfez Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Körfez Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Körfez Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Körfez Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Körfez Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Körfez Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Körfez Düğün Salonu Hakkında

Hayallerinizdeki kına gecesini gerçeğe çevirmek için profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Kaliteyi esas alan çalışma disiplinimizle sizin istek ve beklentilerinizi dinliyor, organizasyonlarımızı bu doğrultuda gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. En özel gününüzde ev sahipliği yapmak adına, sizi Körfez Düğün Salonu Kocaeli’ye davet ediyoruz.

Kına geceniz için size sunduğumuz olanaklar şu şekilde;

-Modern ve son derece şık kapalı alanımızda kına gecenizi gerçekleştiriyoruz. Kına gecenize yakışır şekilde süslemeler yapıyor, dilediğiniz tarzda konsept mekân oluşturabiliyoruz. En çok tercih edilen kırmızı renk aksesuarları süslemelerde kullanabilir, bindallı seçiminizle de bütünlük oluşturabilirsiniz.

-Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Kına gecesinin olmazsa olmaz geleneksel müzikleriyle bazen hüzünlenirken bazen de arkadaşlarınızla doyasıya dans etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.


-Kına gecesi adetlerini en iyi şekilde yerine getirin diye isteğiniz dahilinde bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetler alabileceğiniz organizasyon firmalarıyla ortaklık kurabiliyoruz.


-Davetlerinizi yemekli veya yemeksiz olacak şekilde planlıyoruz. Yemekli davetlerinizde hijyenik mutfağımızda hazırlanmış müthiş tatları profesyonel servis ekibimizle konuklarımıza sunuyoruz. Güler yüzlü ve titiz ekibimizle, yöremizin yemek kültürünü yansıtarak, görsel dizaynıyla fark yaratan menüler hazırlıyoruz.


-Alanımızda kına dışında düğün nişan, doğum günü, açılış, mezuniyet baloları, toplantı, seminer, kurumsal etkinlik gibi organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Organizasyon türünüze uygun olan alanımızı özenle hazırlıyor, size kusursuz bir gün armağan ediyoruz.

Sağladığımız hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Körfez Düğün Salonu fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Heyecanımızı sürekli dinç tutan çalışma disiplinimiz ve diğer düğün salonlarından bizi ayıran olanaklarımızla sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Saruhan Sk. No:3, 41780 Körfez/Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.