Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kocaeli

Kardelen Restaurant

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kardelen Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Kardelen Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Kardelen Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kardelen Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Kardelen Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kardelen Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Kardelen Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Kardelen Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kardelen Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Kardelen Restaurant Hakkında

Kalabalık şehirler ve gürültülü çalışma hayatından yoruldunuz mu?


Eğlenmek ve dinlenmek için Kardelen Restaurant Maşukiye yolu üzerinde sizleri bekliyor! Her özel anınızı tasarlıyor ve içinde bulunduğunuz şehri biraz da yukarında izleme şansı veriyor. Atmosferi, temiz havası ve göl manzarası ile de konuklarınızı büyülüyor…


Romantik bir gece, nikah sonrası yemeği, düğün organizasyonları, kına ve bekarlığa veda için de eğlencelerinize ev sahipliği yapıyor. Özel anlarınızı tasarlamanın ve mutluluğunuzu paylaşmanın heyecanını şimdiden yaşıyoruz!


Ekibimiz ile birlikte profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Disiplinli ve özverili çalışma düzenimiz ile de gecenizi eksiksiz olarak tasarlıyoruz. Çalışmalarımızda çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz. Detaylı bir görüşme yaptığımız çiftimizin fikirleri ve istekleri doğrultusunda hazırlıklara başlıyoruz.


İlk olarak bahçemizde mi yoksa restoranımızın içinde mi bir davet tasarlayacağımıza karar veriyoruz. Kalabalık davetleriniz için yaz ve bahar aylarında bahçemiz eşsiz bir tercih oluyor. Daha az sayıda davetli ile birlikte düzenleyeceğiniz organizasyonlarınız için ise iç mekânımız her mevsimde tercihiniz oluyor!


Davetlilerinizin masa düzeni oluşturulduktan sonra sıra çiftimiz için özel bir alan tasarlamaya geliyor. İşte bu noktada organizasyon sorumlumuz ve anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmamızın desteğini alıyoruz!


Söz ve nişan organizasyonlarınızda; kurdele kesim alanı oluşturuyoruz. Düğün organizasyonlarınızda nikah masası ya da ayakta nikah sehpası tercih ederken kına ve bekarlığa veda konseptleriniz için de alternatifler yaratabiliyoruz.


Eşsiz tatlar ile hazırlanan Kardelen Restaurant menülerinden davet menüleri de seçerek yemekli düzenlenen davetlerinizi daha da özel kılıyoruz. Her lezzet için gıda güvenilirliği ve lezzet garantisi de vermeyi unutmuyoruz.


Gece boyunca kesintisiz eğlence ve özel ziyafetler için Kardelen Restaurant Kartepe’de davetlerinize ev sahipliği yapıyor! Sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak açılacak iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve çiftlerimizden biri de siz olabilirsiniz…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Soğuksu Mah. Maşukiye yolu Kartepe/ Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Kardelen Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.