Ilıca Restaurant

E-posta Gönder

  • Gölcük, Kocaeli.

Kapasite Bilgileri

Ilıca Restaurant - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Ilıca Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Ilıca Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ilıca Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

{Ilıca Restaurant} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ilıca Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Ilıca Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Ilıca Restaurant} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ilıca Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Ilıca Restaurant Hakkında

Mayıs 2012’den beri siz değerli konuklarımıza ve özel organizasyonlarınıza Kocaeli Ilıca Restaurant’ta ev sahipliği yapıyor. Profesyonel ekibimizde; mutfak personellerimiz, aşçımız, servis personellerimiz ve organizasyon sorumlumuz da bulunuyor.

Siz henüz kapıdan girerken sizin isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışmaya başlıyor ve keyifli dakikalar geçirmeniz için çok çalışıyoruz.

Üstelik tarihi dokuya sahip taş binada hoş bir ambiyans içerisinde geleneksel Türk kültüründen esintiler ile kına ve düğün organizasyonları düzenleyebiliyoruz. Bunun dışında nikah sonrası yemeği, söz, nişan, iş yemekleri, davet ve resepsiyonlar için her mevsimde doğru adres oluyoruz!

Ayrıca kapalı ve açık alanı bulunan mekânımız her mevsim tercih sebebiniz olabilecek iklimleme sistemlerine de sahip. Ferah ve geniş alanımız sayesinde de konuklarınız ve siz rahat bir gece geçirebileceksiniz.

Düzenleyeceğimiz organizasyonlarınız için tabii ki özel çalışmalarımız bulunuyor. Bunlardan bahsedecek olursak:

Organizasyonlarınızdan haftalar önce organizasyon sorumlumuz ile görüşerek hayallerinizden bahsetmelisiniz. Böylece biz de hazırlıklara başlayabiliriz.

Masa sandalye süslemelerinizi kına konseptinize uygun bir şekilde düzenleyebiliriz. Kimi zaman Osmanlı esintilerinin olduğu masalar kuruyoruz kimi zaman da modern bir tarz ile dizayn ediyoruz.

Taklar ile kına hatırası fotoğrafları çekilebilecek bir alan tasarlayabiliriz. Siz kına alışverişi ile vakit kaybetmeyin diye bizim elimizde kına malzemeleri de bulunduruyoruz. Arzu ettiklerinizi önceden belirlemek şartı ile çiftlerimiz için temin edebiliyoruz da.

Kesintisiz müzik ile de kına ritüellerinin her anında eşsiz bir müzik şöleni yaşayabileceksiniz. Kına ekibimiz de renkli dakikalar geçirmeniz için kına töreni ardından konuklarınıza hoş bir gösteri sunabilir. Hatta gökkuşağı etek ile siz ve nedimeleriniz de eğlenceli danslar sunabilirsiniz.

Gerek kına organizasyon paketleri ile gerekse çiftlerimizin istekleri doğrultusunda ekstra hizmetlerde sunarak Ilıca Restaurant Kocaeli’de kına organizasyonlarının vazgeçilmezi oldu. Siz de formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve fiyat teklifleri alabilirsiniz…

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.