İkrambey

E-posta Gönder

  • Başiskele, Kocaeli.

Kapasite Bilgileri

İkrambey - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

İkrambey Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

İkrambey Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

İkrambey Sıkça Sorulan Sorular

İkrambey kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İkrambey kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


İkrambey kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İkrambey kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

İkrambey Hakkında

Kına gecenizi yapacağınız geniş ve ferah bir mekân arayışındaysanız, sizleri İkrambey Restoran ile tanıştırmak isteriz. Güler yüzlü hizmeti, profesyonel ekibi ve bütçenizi zorlamayacak fiyat politikasıyla faaliyet gösteren firmamızda hayatınız boyunca unutamayacağınız anlar yaşayacaksınız.

Kalabalık davetleriniz için de oldukça uygun olan mekânımızın misafir ağırlama kapasitesi 300 kişiye kadar çıkabiliyor. Yüksek tavanlı yapımız ve görselliği bozacak tek bir kolona bile sahip olmamamız dikkat çeken özelliklerimizden. Ferah yapımız istediğiniz şekilde konsept oluşturmamız ve süslemeler yapmamıza da olanak sağlıyor. İster bir organizasyon firmasıyla ortaklık kurarak isterseniz de bizim sunduğumuz imkânlar ile restoranımızı hayal ettiğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz.

Bugüne kadar birçok kına organizasyonu yaptık ve bizi tercih eden gelin adaylarımızın memnuniyetlerini kazandık. Tüm bu organizasyonlar için önemsediğimiz tek bir şey var; mutluluğunuz. Bu nedenle istek ve beklentilerinize önem veriyor, tamamen içinize sinen bir süreç geçirmeniz için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Dekorasyon için kullandığımız aksesuarlardan salonumuzun ses ve ışık sisteminde tercih ettiğimiz ekipmanlara kadar her detayda kaliteli ürünleri, en iyi seçenekleri değerlendiriyoruz.

Kocaeli kına gecesi mekanları arasında farkımızı ortaya koyan diğer bir özelliğimiz ise, kına geceniz için ihtiyacınız olan her şeyi karşılayabiliyor olmamız. Kına gecenizde giyeceğiniz bindallı veya kaftandan Hint kınacısına, kına süslemesinden davul şova kadar her hizmete sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca kına ekibi, kına takımı, kına feneri, kına mumu, kına tepsisi, kına müziği ve töreni gibi imkânlarımız da bulunuyor.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve bütçenize uygun kına paketlerimizi öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Form dışında sayfanın üst kısmında bulunan telefon numarası üzerinden de aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Körfez Mah. Eski Bağdat 130 Cd. No:72 Başiskele Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.