İhsaniye Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İhsaniye Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

İhsaniye Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

İhsaniye Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

İhsaniye Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

İhsaniye Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İhsaniye Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


İhsaniye Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İhsaniye Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

İhsaniye Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır Kocaeli’nde hizmet veriyor, İhsaniye Düğün Salonu Gölcük adresimizde misafirlerimizi ağırlıyoruz. Gölcük Belediyesi’ne bağlı olarak işlettiğimiz salonumuzda bugüne dek sayısız çifti memnun etmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her yıl katlanarak artan bir mutluluk... Her organizasyonunu gerçekleştirdiğimiz çiftle daha da büyüyen bir aileyiz. Ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz çiftlerimizin mutluluğu için var gücümüzle çalışıyoruz. Onların gülen yüzlerle salonumuzdan ayrılması, bizi güzel hatırlaması yarınlara bıraktığımız en güzel miraslardan. Bu sağlayabilmek adına sürekli kendimizi geliştirerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kimi zaman düğün kimi zaman kına kimi zaman da nişan organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Her organizasyonunun kendine özgü gereklilikleri oluyor. Biz de bu noktada tecrübeli bir ekip olduğumuz için tüm bu gereklilikleri layığıyla yerine getirebiliyoruz. İsteklerinizi sektör tecrübemiz ışığında kolayca anlıyor, çiftimize uygun çözümleri üretmede de geç kalmıyoruz. Hızlıyız ve hızımızı işimize olan aşkımızdan alıyoruz.

En çok detaya girdiğimiz organizasyonlar ise şüphesiz ki kına geceleri oluyor. Gelin adayının isteklerini referans alarak organize ettiğimiz kına gecelerinin kendi içerisinde pek çok ritüeli bulunuyor. Ritüellerin yanında yöreden yöreye de değişiklik gösteren bir organizasyon... Çözüm ortaklarımız sayesinde tüm bu ritüellere ve değişkenliklere rahatça uyum sağlayabiliyoruz. Esnek yapımız bu imkânı sağlıyor. Gelin adayımıza ise dostlarıyla istediğiniz ortamda istediği eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor.

Kına gecesine dair hiçbir detayı unutmuyoruz. Hatta çoğu zaman gelin adayımızın unuttuğu noktalar hatırlatmış oluyoruz. Düğün telaşının içerisinde kimi zaman kına hazırlığına fazla zaman ayırılmıyor. Biz ise bu yükü omuzlarınızdan alıyoruz. Sizin yerinize hazırlıkları yapıyor, doyasıya eğlenebileceğiniz bir ortam yaratıyoruz.

Gelin ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden İhsaniye Belediye Düğün Salonu ekibimizle iletişime geçin ve kına geceniz için yapabileceklerimiz hakkında konuşmaya başlayalım…

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    İhsaniye Merkez Mah. Zorlu Cad. Gölcük/Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İhsaniye Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.