Hasan Yılmaz Kültür Merkezi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hasan Yılmaz Kültür Merkezi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Hasan Yılmaz Kültür Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Hasan Yılmaz Kültür Merkezi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hasan Yılmaz Kültür Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

{Hasan Yılmaz Kültür Merkezi} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hasan Yılmaz Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Hasan Yılmaz Kültür Merkezi} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hasan Yılmaz Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Hasan Yılmaz Kültür Merkezi Hakkında

Halkımıza yüksek kalitede hizmet sunmak ve aynı zamanda da avantajlı fiyat paketleri ile organizasyonlar düzenlemek için Hasan Yılmaz Kültür Merkezi Kartepe adresindeyiz!

Özel aydınlatmaları ile dikkat çeken geniş ve ferah salonumuzda davet ve organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Hayallerinizdeki kına gecesi organizasyonlarınız için kına paketlerimiz dahilinde hizmetler sunuyor, hizmet personellerimiz ile birlikte planlama ve düzenlemeleriniz için yanınızda oluyoruz!

Çiftlerimize neredeyse hiçbir kısıtlama getirmeden organizasyonlarını düzenleme şansı vermiş oluyoruz. Her detayını tasarladığınız kına gecesi organizasyonlarınız için organizasyon firmanız ile çalışmalara başlayabiliyorsunuz.

Yemekli düzende 500 kişiye kadar davetlinizi ağırlayabildiğimiz salonumuzda dikdörtgen masaları davetli sayınıza göre düzenliyorsunuz. Masaları için bizim tercih ettiğimiz beyaz örtüleri kullanabileceğiniz gibi konseptinize uygun renkler tercih edebilirsiniz. Renklendirme çalışmaları için ise sandalye giydirmelerinde farklılıklar bizim tavsiyemizdir! Elbette son karar size ait olup organizasyon sorumlunuz ile birlikte de karar verebilirsiniz.

Konsept demişken; kına gecesi organizasyonlarında gelin hanımların sıklıkla tercih ettiği özel çalışmalar olduğunu biliyoruz. Siz de aklınıza gelen konseptleri burada yaratabilirsiniz. Son zamanlarda sıklıkla kullanılan konseptler ise şöyle:

-Geleneksel Osmanlı esintileri ile davetlerinizi kırmızı renkler kullanarak tasarlayabilirsiniz. Bu konsepte benzeyen bir diğer konsept ise saray konseptidir. Kırmızı bir taht her ikisinde de tercihiniz olabilir.
-Pembe renk ve tonlarını seven gelinlerimiz ise prenses kınası konseptini tercih ediyorlar. Bu konseptte davetlilerinizin masalarını pembe renklerde süslemeler ile taçlandırabilirsiniz.
-Ayrıca farklı kültürlerin esintileri olan Hint ve Roman konseptlerini de değerlendirebilirsiniz! Eğlenceli ve rengârenk çalışmalar ile kendinize özel konseptler yaratmış olabilirsiniz…

En özel davet ve kına merasimleriniz için Kartepe Arslanbey Hasan Yılmaz Kültür Merkezini görmeden karar vermeyin deriz. Üstelik sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonunu tıklayarak bizimle iletişime geçebilir ve istekleriniz dahilinde görüşmeler de düzenleyebilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Arslanbey Orta, Enver Paşa Cad. No: 11 Kartepe/ Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hasan Yılmaz Kültür Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.