Beyler Vip Düğün Davet Ve Kına Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beyler Vip Düğün Davet Ve Kına Salonları - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Beyler Vip Düğün Davet Ve Kına Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Beyler Vip Düğün Davet Ve Kına Salonları Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Beyler Vip Düğün Davet Ve Kına Salonları Sıkça Sorulan Sorular

{Beyler Vip Düğün Davet Ve Kına Salonları} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Beyler Vip Düğün Davet Ve Kına Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Beyler Vip Düğün Davet Ve Kına Salonları} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Beyler Vip Düğün Davet Ve Kına Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Beyler Vip Düğün Davet Ve Kına Salonları Hakkında

Hayallerinizin gerçek olacağı, birlikteliğinize bir adım daha atacağız kına geceleriniz için Etçi Beyler Kına Sarayı'na davetlisiniz! İki farklı salonun bulundu tesisimizde davetli sayınıza göre salon tercihi yapabilirsiniz. Yaptığımız görüşmelerde konseptinizi de belirliyor ve organizasyon sorumlumuz yönetiminde hazırlıklara başlıyoruz. Rüya gibi bir kına gecesi için neler yaptığımızı merak ediyorsanız, gelin anlatalım:

Etçi Beyler VİP Kına Salonlarımızda, altın veya gümüş rengi işlemeler tercih ediyoruz. Salonlarımız isimlerini de dekorasyonda tercih edilen renklere göre alıyor.

-Altın rengi işlemeleri ile dikkat çeken 'Salon Altın' yuvarlak masalarla düzenleniyor ve 8 kişilik masalar etrafında napolyon sandalyeler tercih ediliyor. Yemekli üzerinde 250 kişinin ağırlandığı salonda yine altın rengi işlemeler ve kırmızı kumaşın tercih edildiği kına tahtı yer alıyor. Gelin yolu sütunlarına takım sütunlar ve masallarda yer alan çiçeklerden oluşan süslemeler de kına köşesinde kullanılıyor.

-Gümüş rengi detaylarını yer aldığı 'Salon Gümüş' ise oturma düzeninde 300 kişinin ağırlanabileceği bir alan sahip. 8 kişilik yuvarlak masalar etrafında tiffany sandalyeler tercih edilen salonda, rengârenk çiçekler ve birbirinden şık süslemelerle davetli masaları yer alıyor. Konsepte göre belirlenen süslemelerle kına tahtı da var.

Ayrıca belirtmek isteriz ki salonlarımızda genellikle Hint ve Roman konseptlerinde kına geceleri düzenliyoruz. Gece boyunca sunduğumuz birçok imkân yanında; dansçı kızlar, dansöz, müzik grubu, kadın DJ ve daha pek çok eğlence alternatifi sizi bekliyor...

Kartepe'de uzun yıllardır tercih ediliyor olmamızın en önemli sebebi ise sunduğumuz lezzetler... Menü tadımları düzenleyerek belirlediğimiz tatlar 1. Sınıf restoranımızda hazırlanıyor. Etçi Beyler Restoranları farkı ile konuklarınızın beğenisine sunuluyor. Eşsiz tatlılar ve müzik eşliğinde ziyafete dönüştürülen gecede kesintisiz eğlence kına gecenizi taçlandırıyor!

Bütün bu imkânlardan yararlanmak ve fiyat teklifleri almak için Kartepe Etçi Beyler Düğün Salonu iletişim formu doldurabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor!

Ekiple Tanışın

  • Yönetici

İletişim

  • Adres:

    İstasyon Mahallesi, Ankara Cd. No:89/6 Kartepe/Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beyler Vip Düğün Davet Ve Kına Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.