Eşme Bostanlar Cafe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Eşme Bostanlar Cafe - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Eşme Bostanlar Cafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Eşme Bostanlar Cafe Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Eşme Bostanlar Cafe Sıkça Sorulan Sorular

{Eşme Bostanlar Cafe} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Eşme Bostanlar Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Eşme Bostanlar Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Eşme Bostanlar Cafe} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Eşme Bostanlar Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Eşme Bostanlar Cafe Hakkında

Bostanlar Cafe olarak, hem çok severek yaptığımız işimizi hem de ekmek teknemiz olan bu güzel mekânı uzun yıllardır işletiyoruz. Hatırı sayılır bir süredir burada birlikte çalıştığımız için adeta bir aile haline gelen büyük bir ekibiz. Mutfağından servisine, temizliğinden yönetimine kadar hepimiz canla ve başla çalışarak konuklarımıza en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Güzeller güzeli Sapanca Gölü’nün hemen yanı başında bulunan mekânımız Bostanlar Cafe Eşme bölgesinde yer alıyor. Doğa ile iç içe tamlamasının vücut bulduğu bir fiziksel alana sahibiz. Gerek göl manzarası gerek ise yemyeşil oluşu ile misafirlerimizi her daim kendine çekiyor. Hâl böyle olunca kafemizin bu güzel özelliklerinden yararlanarak en mutlu günlerini bizimle birlikte burada geçirmek isteyen çiftlerimiz oldu. Normal şartlarda organizasyonlara ev sahipliği yapma gibi bir misyonumuz yoktu fakat onları kırmamak adına yavaş yavaş bu tarz istekleri kabul etmeye başladık. Sonra gördük ki sahiden de ortaya çok güzel şeyler çıkıyor. Biz de dedik ki neden olmasın? Bir süredir kafe statüsü ile verdiğimiz hizmetlerin dışında Bostanlar Cafe olarak butik organizasyonlar da düzenliyoruz.

Peki bunlar ne tarz organizasyonlar?

Nişan ve söz merasimleri, küçük çaplı kır düğünleri, romantik evlilik teklifleri, konsept doğum günü kutlamaları ve kına gecesi organizasyonları bunlardan birkaçı. Bu gibi etkinlikleri sevgili misafirlerimiz ile paylaşmak ve özel günlerinde onlar ile birlikte olmak bizi ayrıca mutlu ediyor.

Eğer kına gecenizi açık havada ve yeşillikler içinde bir alanda gerçekleştirmek isterseniz sizi bekliyoruz. Dilediğiniz organizasyon firması ile anlaşarak gerekli tüm detayları profesyonel ellere bırakabilirsiniz ki bu bizim için sorun teşkil etmez. Kocaeli kına mekânları arasında hayallerinize uygun bir yer olduğumuzu düşünüyorsanız sayfa üzerinden bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Eski Eşme, Karacaoğlu Bulvarı, 41110 Kartepe/Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Eşme Bostanlar Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.