Erkansas City Konsept Kır Düğünü

E-posta Gönder

  • Karamürsel‎, Kocaeli.

Kapasite Bilgileri

Erkansas City Konsept Kır Düğünü - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Erkansas City Konsept Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Erkansas City Konsept Kır Düğünü Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Erkansas City Konsept Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

{Erkansas City Konsept Kır Düğünü} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Erkansas City Konsept Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Erkansas City Konsept Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


{Erkansas City Konsept Kır Düğünü} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Erkansas City Konsept Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Erkansas City Konsept Kır Düğünü Hakkında

Standart kına gecesi organizasyonlarından sıkıldınız mı? Cevabınız “Evet” ise, bekarlığa veda partisi için farklı oyunlar tasarlamak istemez misiniz?


O zaman Türkiye’nin ilk Kovboy kasabası olan Erkansas City Konsept Kır Düğünü alanında buluşmaya ne dersiniz?


Doyasıya eğlence ve özel bir konsept ile tasarlanmış bir organizasyon için biz hazırız! Yalnızca size özel bir organizasyon olan bekarlığa veda partilerinizde özel fotoğraf çekimleri de gerçekleştirme şansınız oluyor. Kızılderili köyleri ve vahşi batı temalı bir gece ile Kocaeli’de Çamçukuru Köyü’nde özel şovlar da canlandırabiliyoruz. Dostlarınız ile düzenlenen eğlencelerin ardından ise yemekli veya yemeksiz düzende bir davet ile devam edebilirsiniz. Yani davetleriniz için gün boyu bir planlama yapma ihtimaliniz var.


Davet düzenine geçildiğinde masalarınızda küçük detaylar ile süslemeler de yapıyoruz. Gecenizi ziyafete dönüştüren lezzetleri de Erkansas City menülerinden belirliyoruz. Eşsiz tatlar için özel tarifler tercih ediyoruz. Geniş bir yelpazeye sahip olan menülerimizden tercih yapmakta zorlanmayacaksınız. Hatta standart menü oluşturmak istemezseniz bu konuda davetli sayınıza göre de alternatifler yaratabiliriz!


Gecenin ardından 10 odalı butik otelimizde konaklayabilirsiniz. Doğanın içinde düzenlenen organizasyon kadar şık bir kahvaltı ile veda partinizi tamamlayabilirsiniz…


Bütün bunların yanında geleneksel ile moderni harmanlayarak bir kına gecesi de tasarlayabiliriz. Kendi tarzınızı bizimle birlikte yaratabilirsiniz. Ahşap masalar ve geniş bir dans pisti için uygun olan alanımızda gösterişten uzak ve abartısız süslemeler yapabiliriz. Kına gecesinden ziyade bir kına kız kıza after partisi olur belki de tercihiniz!


Eğer sınırları aşan bir hayal gücünüz varsa, başka bir sınırlandırma olmadan davetlerinizi tasarlamak için Erkansas City İzmit’te sizi bekliyor. Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak iletişi formumuzu doldurmak ve bizimle iletişime geçmek.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.