• Kapasite
    50 - 75 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çınar Park Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Çınar Park Otel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Çınar Park Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Çınar Park Otel Sıkça Sorulan Sorular

Çınar Park Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çınar Park Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Çınar Park Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Çınar Park Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çınar Park Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Çınar Park Otel Hakkında

2014 yılında hizmet vermeye başlayan Çınar Park Otel Körfez/Kocaeli’nde yer alıyor ve kına organizasyonlarınız için kapılarını açıyor. Yenilikçi, pozitif düşünen, çözüm odaklı ve teknolojiyi takip eden ekibimizle hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz.

Otelimiz ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ister misiniz?

Yetenekli mimarların tasarımıyla şekillenen otelimiz yüksek teknolojide ısı ve ses yalıtımıyla düzenlenmiş olup iç ve dış cephe kaplamalarıyla da hoş bir görünüm sağlıyor. Modern ve klasik olarak dekore edilmiş 54 yatak kapasiteli 33 odamız bulunuyor ve tümünde televizyon, mini bar, elektronik emanet kasası ve banyo mevcut. 150 kişi kapasiteli restoranımızda birbirinden lezzetli yemekler sunuyoruz. Eğer kına organizasyonunuzu yemekli şekilde yapmayı düşünüyorsanız daha önceden gelmenizi öneriyoruz. Böylece leziz yemeklerimizin tadına bakarak misafirlerinize sunacağımız menüyü belirleyebiliyorsunuz. Organizasyon sorumlumuz ile kınanızın her ayrıntısını kararlaştırabiliyorsunuz. Salonumuzda oturma düzenini belirledikten sonra kına konseptine uyacak şekilde masa ve sandalyeleri süslüyoruz. Kına tahtınızı salonun istediğiniz kısmında tasarlayarak sevdiklerinizle harika pozlar oluşturacağınız bir köşe yaratabiliyoruz. İsteğinize göre masalara şamdan veya çiçekler koyuyoruz. Salonumuzdaki ışıklandırmayı ve sahne kurulumunu yapıyoruz. Salonumuzda havalandırma bulunduğu için seçtiğiniz kına müzikleri eşliğinde misafirlerinizle doyasıya eğlenebiliyorsunuz. Otelimizde antibakteriyel, hijyenik, ve iyonizerli tekstil ürünleri kullandığımız için temizlik konusunda şüpheniz olmasın.

Bekarlığa veda organizasyonu düzenlemek istiyorsanız da otelimizi önerebiliriz. Köpük masajları, Türk hamamı, sauna, fitness spor salonu, buhar odası ve vitamin bar ile otelimizde tatil şeklinde ya da salonumuzda eğlence düzenleyerek bekarlığa veda organizasyonu planlayabiliriz.

Kına gecenizi veya bekarlığa veda organizasyonunuzu otelimizde gerçekleştirmek için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Çınar Park Otel iletişimini sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Kuzey Mahallesi Cahit Zarifoğlu Caddesi No : 77 Körfez-Kocaeli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.