Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

{Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri Hakkında

Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri en güzel günleriniz hayallerinizdeki gibi olsun mottosu ile unutulmaz geceleriniz için ev sahipliği yapıyor!


Daima kaliteli ve disiplinli bir çalışma prensibi ile hallerinizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca yemekli organizasyonlarınız için de hijyenik ve lezzetli yemekler hazırlıyoruz. Her şeyi kuralına göre yapıyoruz da diyebiliriz!


Salonumuzda gelinlerin vazgeçilmezi kına gecesi organizasyonlarınız için bakın nasıl hizmetler sunuyoruz…


Öncelikle geniş bahçemiz veya daha az sayıda davetleriniz için tercih edebileceğiniz iç mekânımızdan birisini seçerek başlıyoruz hazırlıklarımıza.


Masalarımızı konuklarınızın sahneyi ve dans pistini rahatça görebilecekleri şekilde konumlandırıyoruz. Müzik grubumuzun keyifli tercihleri ile de tüm konuklarınızı geniş dans pistimize davet ediyoruz.


Böylece kına organizasyonlarının en önemli anlarından birisi olan kına töreninde sahnemiz rahatlıkla görülebilmesinin yanında kalabalığı da rahatça kucaklayabiliyor!


Kına tahtınızdan kına ekibine; dans gruplarından fotoğraf çekim alanı olarak kullanabileceğiniz tül ve çiçeklerle süslenmiş kına tören alanına kadar her türlü seçeneği de çiftlerimize sunmak bizi oldukça tercih edilen bir yer haline getiriyor. Bütün bu imkânları sağlarken çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz ve çiftlerimize alternatifler yaratıyoruz.


Konseptinize uygun olacak şekilde pek çok dizaynı ve tasarımı da çiftlerimize sunuyoruz böylece…


Salonumuzun renk tonları hakkında fikir sahibi olmanız ve konseptlerinizi de uygun olacak şekilde tasarlamaya başlayabilmeniz adına da belirtmemiz gerekirse:


Beyaz tonlarında tercih edilmiş masa, sandalyeler ile her renk tonunu konseptlerinizde rahatlıkla kullanabiliyoruz. Dekorasyon amaçlı şamdanlar, mumlar veya pleksi ürünler tercih edebiliyoruz.


Tabii ki geleneksel kına müzikleri ile gecenizi şenlendiren müzisyenlerimiz gece boyunca kesintisiz eğlence garantisi veriyor.


Eğer siz de Kocaeli’de kına organizasyonunuz için en iyi çözüm ortakları ile çalışmak isterseniz Büyük Tropikal Sosyal Tesislerinde sizi bekliyoruz! Üstelik tek yapmanız gereken form aracılığı ile bizimle iletişime geçmek…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kavaklı Sahili Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Büyük Tropikal Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.