Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kocaeli

Boğaziçi Restaurant & Butik Otel

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Boğaziçi Restaurant & Butik Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Boğaziçi Restaurant & Butik Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Boğaziçi Restaurant & Butik Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Boğaziçi Restaurant & Butik Otel Sıkça Sorulan Sorular

Boğaziçi Restaurant & Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Boğaziçi Restaurant & Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Boğaziçi Restaurant & Butik Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Boğaziçi Restaurant & Butik Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Boğaziçi Restaurant & Butik Otel Hakkında

Kına gecenizi şehrin tam orta yerinde, doğayla iç içe bir mekânda yapmak ister misiniz? Boğaziçi Butik Otel & Restaurant Kartepe/Kocaeli olarak, bu isteğinize kulak veriyoruz ve kır bahçemizde güzel bir organizasyon gerçekleştirmek için sizi davet ediyoruz.


Ferah yapımızla konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamak için faaliyet gösteriyoruz. Geniş pist alanımız, özenle hazırladığımız gelin yolumuz, son teknoloji ışık ve ses sistemimizle unutamayacağınız bir organizasyon sürecine hazır olun. Modern bahçemizi birlikte belirlediğimiz renklerde süslüyoruz. Kına gecenizde farklı bir dekor isterseniz ortaklık kurduğumuz organizasyon firmalarından danışmanlık alabiliyoruz.


Kına organizasyonlarınızda, son teknolojiyle üretilmiş ışık ve ses sistemi kullanıyoruz. Aynı zamanda fotoğraflarınızdan oluşturacağımız slayt gösterimiz ile konuklarınızla duygusal paylaşımlar yapabilirsiniz. Sizin için özel olarak hazırladığımız kına tahtımızda kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. İsterseniz dışarıdan anlaşabileceğiniz organizasyon firması aracılığıyla değişik aksesuarlar kiralayabilir, gecenizi daha da renkli hale getirebilirsiniz.


Özgürce dans etmeniz için geniş bir pist alanı hazırlıyoruz. Sevdiklerinizle birlikte, açık havada en güzel gününüzün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Kına gecelerinizde müzik seçimini birlikte yapıyoruz, son trendlerdeki şarkılara eşlik ederken çok eğleneceksiniz.


Bahçemize girişinizi titizlikle hazırladığımız ışıklı gelin yolumuzdan yapmanızı sağlıyoruz. Üstelik ilk dansınızda sizi sis ve volkan gösterisi bekliyor olacak. Bu görsel şovu konuklarınızın çok beğeneceğinden eminiz.


Kına dışında balo, nişan, mezuniyet, konferanslar, iş toplantılarınızda da size ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bahçemizi titizlikle hazırlıyor, fiyatlandırmalarımızı organizasyon türünüze ve gelecek konuk sayınıza göre yapıyoruz.


Hayallerinizdeki kına gecesi konseptini gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle çalışmaya hazırız. Daha fazla bilgi almak ve Boğaziçi Butik Otel & Restaurant Maşukiye/Kocaeli fiyatlarını öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kocaeli kına mekanları arasında fark yaratacak olanaklarımızla sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Soğuksu Mah. Maşukiye Kartepe - Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Boğaziçi Restaurant & Butik Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.