Bahçecik Kültür Merkez

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bahçecik Kültür Merkez - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Bahçecik Kültür Merkez Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Bahçecik Kültür Merkez Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Bahçecik Kültür Merkez Sıkça Sorulan Sorular

{Bahçecik Kültür Merkez} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bahçecik Kültür Merkez kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Bahçecik Kültür Merkez} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bahçecik Kültür Merkez kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Bahçecik Kültür Merkez Hakkında

Kına gecesi organizasyonu için özel bir alternatif mi arıyorsunuz? Üstelik her bütçeye uygun düğün paketleri ve fiyat alternatiflerimiz de var!

Peki biz neredeyiz?

Her davetinizi eksiksiz bir şekilde tasarlamak için Bahçecik Kültür Merkezi Başiskele adresindeyiz. Belediyeye bağlı bir düğün salonu olarak faaliyet gösteriyoruz. Düğün salonumuzda profesyonel ekibimiz ile birlikte kişiye özel hazırlıklar da yapıyoruz. Organizasyon sorumlumuzdan rehberlik desteği alarak konsept planlamalarınızı da yapıyoruz. Elbette elimizde olmayan konsept çalışmaları için de çözüm ortaklarınız ile görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Davetlileriniz için hazırlanan kırmızı beyaz davet alanı oluşturuyoruz. Kırmızı sandalyeler ve beyaz masa örtüleri tercih edilen masalarınızda runnerlar da kullanabiliyoruz. Şıkır şıkır şamdanlar ile dekore ediyoruz ve arzu ederseniz de farklı aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Organizasyon sorumlumuz bu konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca kına merasimleriniz için kına köşesi de tasarlıyoruz. Bu köşede kına tahtınız ve kına cibinliğiniz yer alıyor. Kırmızı konseptinize uyumlu bir alan olarak düzenleniyor. Ayrıca konseptinize uygun renklerdeki minderler, kına sehpası da yer alıyor.

Tabii ki farklı bir tercih için organizasyon firmalarınız ile görüşmeler sağlayabiliyorsunuz. Mesela pembe renklerde bir konsept ile prenses kınası, geleneksel esintiler ile Osmanlı ya da saray kınasını da bu şekilde oluşturabilirsiniz.

Kına paketlerimiz dahilinde yer alan ikram menülerimizi de konuklarınıza ikram edebiliriz. İkramlarını seçmek ya da atıştırmalık ve çerezlerde farklılıklar yapma şansınız da oluyor. Bu konuda yaptığımız görüşmelerde birlikte karar vermek en sağlıklısı olur.

Siz de hazırlıklarınıza başlamak ve davetlerinizi eksiksiz bir şekilde tasarlamak için Bahçecik Kültür Merkezi iletişimini sağlayabilirsiniz. İletişime geçmek için ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak açılan formu doldurmak. Detaylı olarak formu doldurursanız istekleriniz dahilinde fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kılıçarslan Mah. Türkeli Sok. No:7 Başiskele/ Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bahçecik Kültür Merkez Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.