Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kocaeli

Arzum Düğün Salonu

5,0
 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Arzum Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Arzum Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Arzum Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Arzum Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Arzum Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Arzum Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Arzum Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Arzum Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Arzum Düğün Salonu Hakkında

Kültürümüzde önemli bir yeri olan kına gecesini trende uygun bir şekilde kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz Arzum Düğün Salonu Çayırova olarak uzun yıllardan beri özel gün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Profesyonel ve deneyimli özel günlerin değerini bilen bir kadroyuz. Organizasyonların başından sonuna kadar siz ve davetlilerle yakından ilgileniyor, sorunsuz, keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.


Salonumuz ferah ve kalabalık organizasyonlar için oldukça uygun kapasitededir. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı yılın bört mevsimi de hizmet verebiliyoruz.


Hazırlık aşamalarımız şu şekilde. Masa ve sandalye giydirmelerini açık tonlarda tercih ediyoruz. Gözü yormayan renk seçeneklerimizi size sunuyor seçtiğiniz renge uygun olarak gelin- damat masanızı hazırlıyoruz. Salona ilk girişinizde gelin yoluna kırmızı halı seriyor ve etrafını canlı çiçekler ve tak koyarak sizi karşılıyoruz.


Kına organizasyonlarını hayaliniz sınırlandırmanıza izin vermeden istediğiniz konseptte eğlenme fırsatı tanıyoruz. Kına tahtını bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında süslemeler kullanarak hazırlıyoruz. Kına tepsisinden , kına mumu, nedime bilekliği başta olmak üzere istediğiniz tüm aksesuarları temin edebiliyoruz.


Orkestramız kına organizasyonları için oluşturduğu özel repertuarını çalarak eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyorlar. Ses sistemi ve sahne kurulumunda kullandığımız ekipmanlarımız son teknoloji olduğundan dolayı gün boyu kesintisiz bir şekilde eğlenerek kulağa hoş gelen müzikler dinleyebileceksiniz.


Çayırova kına organizasyonu gerçekleştirebileceğiniz mekânlardan biriyiz ve yıl içerisinde birçok çiftin ve ailenin mutluluklarınız ortak oluyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi dışında düğün organizasyonu, nişan kutlamaları, sünnet düğünü, doğum günleri ve kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapıyoruz.


Özel günlere özel menüler oluşturuyor ve sizi lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak hazırladığımız yemekleri sıcak bir şekilde servis ediyoruz. Siz de aile ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Özgürlük Mahallesi, İstiklal Cd., 41420 Çayırova/Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Arzum Düğün Salonu Yol Haritası

Arzum Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Elif & Ali

Düğün Tarihi: 29.08.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

mekan sahibi çok mütavazi ve dürüst bi kişiliği var çok memnun kaldık teşekkür ediyorum kendisi ve ekibine bol kazançlar

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.