Zile Acısu Restaurant

E-posta Gönder

Zile Acısu Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  200-300

Zile Acısu Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Zile Acısu Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Zile Acısu Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Zile Acısu Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Zile Acısu Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Zile Acısu Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Zile Acısu Restaurant Hakkında

Kına gecelerinizi doğayla iç içe tatlı küçük bir kasabada gerçekleştirmek ister misiniz? Eğer cevabınız “Evet” ise size kasabanın en iyi restoranı olan Zile Acısu Restaurant’a bekliyoruz. Kaliteli hizmeti güler yüzlü ekibimiz aracılığıyla gerçekleştiriyor, uygun fiyatlarımızla buluşmanızı sağlıyoruz. Kına gecesi organizasyonlarınızda tüm süsleme ve aksesuarların kusursuz bir şekilde gerçekleşeceğinden ve gelin adaylarımız için çok önemli olan bugünün hiçbir aksaklık yaşanmadan tamamlanacağından emin olabilirsiniz.

Zile Acısu Restaurant, Kayseri’nin Develi ilçesinde faaliyet gösteriyor. Develi ilçesinin Zile kasabasında bulunan şifalı Acısu kaplıcaları oldukça rehavet gördüğü bu zamanlarda ulaşımın da arttığını söyleyebiliriz. Buraya gelen toplu taşıma araçlarıyla restoranımıza gelebileceğiniz gibi özel araçlarınıza da rahat bir şekilde gelebilirsiniz. Geniş bir otoparkımızın da bulunduğunu ve ücretsiz olarak kullanabileceğinizi söyleyelim.

Restoranımızda bugüne kadar birçok organizasyon gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Her türden toplu davete ev sahipliği yaptığımızı ve bunların altından başarıyla kalktığımızı söyleyebiliriz. Deneyimli yönetici kadromuz, güler yüzlü ve dinamik ekibimiz ile uyum içinde çalışıyor ve tecrübelerini sizin özel geceniz için kullanıyorlar. Böylelikle aradığınız kusursuz organizasyonu da sağlamış oluyoruz. Düğün, kına, nikah, nişan, doğum günü, yıl dönümü, açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, iş yemekleri ve bunun gibi birçok etkinlikte sizlerin yanındayız. Yapmanız gereken tek şey bizimle en az 3 hafta önceden iletişime geçmek olacaktır. Böylelikle gelecek kişi sayısını ve isteklerinizi önceden öğreniyor ve eksiksiz hazırlanmak için yeterli zamana sahip oluyoruz.

Bugüne kadar Kayseri’de yediğiniz bütün pideleri unutun. Hünerli elleriyle meşhur cıvıklı pideyi bambaşka yapan aşçılarımız, sizi lezzet yolculuğuna çıkaracak. Pide dışında kiremitte et, tavuk ve balık çeşitlerimizi de çok uygun fiyatlarla yiyebilmektesiniz. Zile Acısu Restaurant fiyat listesi hakkında bilgi sahibi olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Zile Mahallesi, 38400 Develi/Kayseri

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Zile Acısu Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.