Setenönü 1892 Boutique Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Setenönü 1892 Boutique Hotel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Setenönü 1892 Boutique Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Setenönü 1892 Boutique Hotel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Setenönü 1892 Boutique Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Setenönü 1892 Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Setenönü 1892 Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Setenönü 1892 Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Setenönü 1892 Boutique Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Setenönü 1892 Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Setenönü 1892 Boutique Hotel Hakkında

Tarihi bir mekânda kına ve bekârlığa veda organizasyonlarını gerçekleştirmek isteyen çiftleri Setenönü 1892 Hotel’e davet ediyoruz.

Geçmişten günümüze kadar uzanan tarihin izlerini görebileceğiniz bir adres. 1892 yılından günümüze kadar uzanan hikayeleri barındıran Otelimiz Kayseri’de hizmetinizde. Tarihi dokusuna zarar verilmede restore edilmiş şık ve etkileyici bir atmosferde bulacaksınız kendinizi. Farklı konseptlerde tasarlanmış 31 oda ve restorasyonu tamamlanmamış 10 Kayseri konağı ile konuklarımızı ağırlıyoruz. İşini severek yapan güler yüzlü ekibimizle birlikte misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Günlük Hizmet akışımızda konaklama ve yeme içme üzerine restoran hizmeti versek de özel organizasyonlarda tercih edilen bir adresiz. Bizim ev sahipliğimizde kına ve bekârlığa veda partinizi, nişan kutlamanızı, nikah sonrası aile yemeği, doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi en iyi şekilde kutlayabileceksiniz.

Kına organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle davetli sayınıza uygun olarak mekân seçeneklerimizi sunuyoruz. Otelimizin yemyeşil bahçesinde, açık alanda 1500 kapasiteli kapalı alan olan avlu kafede iste 500 kişilik organizasyonlar düzenleyebileceksiniz.

Konsept bir kına organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız mekânla uyumlu bir tema belirleyebilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz organizasyon için isteklerinizi harfiyen yerine getirmek adına sizinle birlikte planlama yapıyoruz. Sizinle birlikte belirlediğimiz organizasyon stiline uygun olarak masa ve sandalye süslemeler, kına tahtı aksesuar ve dekorları güvenilir iş ortaklarımız olan organizasyon firmalarından temin ediyoruz.

Hem eğlenirken hem de lezzetli yemekler yiyebileceksiniz. Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız otelimizin aşçıları tarafından hazırlan yemeklerin içeriğini birlikte belirliyor, her damak zevkine uygun menüler oluşturuyoruz. Düğün öncesinde menü tadımı yaparak yemeklerin lezzetini test etme imkânı da tanıyoruz.

Siz de kültürümüzde önemli bir değere sahip olan kına gecenizi bizim ev sahipliğimizde gerçekleştirmek istiyorsanız, Setenönü 1892 Hotel iletişim bilgisi için üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Şehit Nazımbey Caddesi Setenönü Mahallesi No:6 38050 Melikgazi Kayseri

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Setenönü 1892 Boutique Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.