Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kayseri

Ramada Resort Erciyes Kayseri

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ramada Resort Erciyes Kayseri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Ramada Resort Erciyes Kayseri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Ramada Resort Erciyes Kayseri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ramada Resort Erciyes Kayseri Sıkça Sorulan Sorular

Ramada Resort Erciyes Kayseri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ramada Resort Erciyes Kayseri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Ramada Resort Erciyes Kayseri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Ramada Resort Erciyes Kayseri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ramada Resort Erciyes Kayseri kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ramada Resort Erciyes Kayseri Hakkında

Kına geceleriniz için memnuniyetinizi ön planda tutan çalışma disiplinimizle varlığımızı sürdürüyoruz. Sizden aldığımız ilhamla kendimizi sürekli geliştiriyor, unutulmayacak organizasyonlar yaparak fark yaratıyoruz. Ramada Resort Erciyes Melikgazi/Kayseri’de sizleri bekliyor.

Peki kına geceniz için size hangi olanakları sağlıyoruz?

-350 kişi kapasiteli balo salonumuz ferah, geniş ve yüksek tavanlı bir yapıda hizmet veriyor. Yer sıkıntısını sıfıra indiren mekanımıza konuklarınızı gönül rahatlığıyla davet edebilirsiniz. Tarzınızı yansıtacak renklerde süslemeler yapabilmek için iş ortaklarımızdan yardım alıyoruz. Kına gecenizi son trendlere uydurmak için genellikle kırmızı renkte aksesuarlar kullanmayı tercih ediyoruz.

-Kına gecenize renk katacağına inandığımız; davul şov, dilek feneri, hint kınası, kına ekibi, kına müziği, bindallı, kına tahtı temini gibi olanakları, iş ortaklarımız aracılığıyla sağlayabiliyoruz.

-Sizin için özel olarak hazırladığımız pist alanımızda sevdiklerinizle birlikte eğlenmenin tanıdı özgürce çıkarabileceksiniz. Dilerseniz ilk dansınızdan başlayarak kına gecenizin son dakikasına kadar çalacak olan bütün şarkıların listesini beraber yapabiliriz. Böylece en sevdiğiniz şarkılara eşlik etme fırsatı yakalayacak ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

-Yemekli düğün tercihiniz için tecrübeli mutfak ekibimizin hazırladığı geniş menü seçenekleriyle misafirlerine sunumlar yapıyoruz. Tercihen limitli ya da limitsiz içki seçeneklerimizle menülerinizi tamamlıyoruz. Üstelik ücretsiz olarak iki kişilik menü tadımı gerçekleştiriyoruz. Kısacası her şeyi sizin tercihlerinize göre şekillendiriyoruz. Bütün ikramlarımızı işinde profesyonel servis elemanlarımız yapıyor, üstelik konuklarınızın tüm istekleri için aralıksız çalışıyorlar.

Otelimizde kına dışında düğün, nişan, açılış, mezuniyet töreni gibi organizasyonlarınız için de ev sahipliği yapabiliyoruz. Ferah salonumuzu etkinliklerinize özel hazırlıyor, geleceğe unutulmaz anılar bırakmanıza yardımcı oluyoruz.

Daha sayamadığımız birçok hizmetimiz bulunuyor. Eğer otelimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve Ramada Resort Erciyes Otel Melikgazi/Kayseri fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Erciyes Dağı Oteller Bölgesi Hisarcık Erciyes Mh. Melikgazi Kayseri

 • Haritadaki Konumu

  Ramada Resort Erciyes Kayseri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.