Radisson Blu Kayseri

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Radisson Blu Kayseri - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Radisson Blu Kayseri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
350 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
75.000 TL'den Fazla
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
75.000 TL'den Fazla

Radisson Blu Kayseri Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Radisson Blu Kayseri Sıkça Sorulan Sorular

Radisson Blu Kayseri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Radisson Blu Kayseri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Radisson Blu Kayseri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Radisson Blu Kayseri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Radisson Blu Kayseri kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı, Kına müziği, Kına töreni

Radisson Blu Kayseri Hakkında


Kolay bir konumda yer alarak, ayrıcalıklı bir konumda olan Radisson Blu Hotel Kayseri Melikgazi’de profesyonel bir hizmetle çalışıyoruz. Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi gibi yerlere kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Konforlu odalar ve süitlerde ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet gibi imkanlar ile, şehir manzaralı Çatı Restoran’da lezzetlerimizle buluşuyorsunuz. Izgara et ve deniz ürünlerimizden mutlaka denemelisiniz. Dinlenmek için havuzumuzda yüzebiliyor, hem iş hem de kişisel organizasyonlarınız için salonlarımızı kullanabiliyorsunuz. Ayrıca otelimizde bulunan spa merkezinde canlandırıcı sauna ve hamamdan yararlanarak kına organizasyonuna yenilenmiş bir şekilde başlayabilirsiniz.

Hayatınızın dönüm noktasına az kaldı. Kına gecenizin her ayrıntısını tam hayal ettiğiniz gibi planlıyoruz. Sevdiklerinizle mutluluğunuzu paylaşmanızı ve tek derdinizin keyifli vakit geçirmek olmasını istiyoruz. İşte bu konuda da uzman olarak organizasyonu bir ele alıyoruz. Harika lezzetlerden müziğe kadar her konuyu birlikte planlayacağınız personelimiz, yıllarca güzel dileklerle hatırlanması için gerekli danışmanlığı sunuyor. Planlanan programın sorunsuz olarak yürütülmesi ve gerçekleştirilmesi kısmı konusunda aklınızda hiçbir şüphe kalmasın. Sayemizde sevdiklerinizle beraber mutluluğunuzu doya doya paylaşıyorsunuz!

Sırada hizmetlerimizden bazılarını anlatmaya geldi… 10 metre tavanıyla geniş bir alan olan balo girişi kısmımızda; karşılama kokteyli, grup fotoğraf çekimi ve karşılama masası gibi hizmetlerimizi sunuyoruz. Kolonsuz 7 metre tavan yüksekliği 760 metre karelik bir alan olan balo salonumuz ise çeşitli oturum seçeneklerine sahip. Bizimle çalışmanız durumunda, organizasyonunuz kapsamında bazı hizmetleri ücretsiz olarak sağlıyoruz. Bunlardan ilki pasta. Yetenekli pasta ustalarımız size özel hazırlıyor. Bir diğeri, menü kartı. Yemekli bir kına tercih ediyorsanız menü kartı hazırlayarak misafirlerinizi önceden ne yiyecekleri konusunda bilgilendiriyorsunuz. Diyelim ki düğününüzü de bizim otelimizde yapmak istiyorsanız, otelimizden bir balayı süiti tahsis ediyoruz. Hem de ertesi sabah açık büfe ya da odanıza kahvaltı hizmeti veriyoruz. Diğer sene yıl dönümünüzde ise Roof Restaurant’ımızda eşinizle birlikte akşam yemeği yiyebiliyorsunuz. Bir diğer ücretsiz hizmetimiz ise, aileler içinde iki adet günlük kullanım odası tahsis ediyoruz. Böylece kına organizasyonunuz esnasında rahat bir şekilde hazırlanabiliyorlar. Gelin hamamı, vestiyer hizmeti, hostes hizmeti düğün öncesinde iki kişilik menü tadımı ve daha fazlası… Kayseri’de kına gecesi mekanları arasında otel farklılığını yaşamak için çok uzak da değiliz!

Bizimle çalışmak istiyorsanız yandaki formu doldurmanız yeterli. Böylece hayalinizde kına gecenizi otel profesyonelliğinde gerçekleştiriyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Nursel Kırkız
  Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

 • Satış Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Hunat Mahallesi Sivas Caddesi No: 24/A

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Radisson Blu Kayseri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.