Haydar Bey Köşkü

E-posta Gönder

2 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Kocasinan, Kayseri

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni

Hakkında

Tarihi bir binanın bahçesinde doğayla iç içe bir kına gecesi hayaliniz mi var? 900 yıllık bir tarihi olan Haydar Bey Köşkü bu konuda sizi tatmin ediyor.

Hem tarih hem de kır olarak farklı konseptleri bir araya getiriyoruz. 1249 yılında cefat eden Selçuklu Beylerinden Haydar Bey’e ait olan köşkümüz de, restorasyon özgünlüğü bozulmadan yapıldı. Her köşesinde tarihin kokusunu duyuyor, geçmişe şahit oluyorsunuz. Böyle bir esere sahip bir yer de kına organizasyonunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Akdeniz mutfağı dahil Türk mutfaklarına ait birçok örnek ön plana çıkıyor. Hatta Osmanlı yemekleri örneklerinden de menülerimizde görüyorsunuz. Hem lezzet hem tarih iç içe…

Böylesine eski bir yapıda düğün öncesi yapacağınız bu özel davet değerli olacaktır. Çünkü hem siz hem de misafirleriniz adına farklılık yaratıyor. Yemekli ya da yemeksiz seçenekleriyle de göz dolduran mekânımız, değerli günleriniz için hazır! Kına bekarlığa veda gibi düğün öncesi stresinizi atacağınız organizasyon da kına ekibinden kına tahtına her ayrıntının yer almasını isterseniz. Dilerseniz bir organizasyon şirketiyle çalışarak kendinize ait kına konseptleri yaratabilirsiniz. Örneğin, “Osmanlı Kına Gecesi” buraya çok uyar!

Mimari yapısı dışında hizmet kalitemizden biraz bahsetmek istiyoruz. Her biri özenle seçilmiş servis ekibimiz sayesinde sıkıntı yaşamadan kına gecenizi gerçekleştiriyorsunuz. Kayseri de kına organizasyonu mekanları arasında yer alarak tercih edilene dönüşmek için yıllardır çalışıyoruz. Yeniliği seven ve takip eden ekibimiz sayesinde bir ötesine geçebiliyoruz. Üstün hizmet anlayışı sayesinde popülerliğimizi hep koruyoruz.

Kayseri de kına mekanı arayan sizler eğer bir liste oluşturuyorsanız bizi de ekleyin! Yandaki formu ücretsiz olarak doldurup bizimle iletişime geçtiğiniz zaman bundan asla pişman olmayacaksınız! Hemen size geri dönüş sağlayacak ve hayallerinize giden kapıyı aralayacağız.

İletişim

nizamettin mete

  • Adres: Saraybosna Mahallesi Küme Evleri Mevkii Haydar Bey sokak No:2 KOCASİNAN

Haydar Bey Köşkü Yol Haritası

2 yorum


D&E

Derya & Ejder

Düğün Tarihi: 23.04.2016

Insan en mutlu gününde tabiki herseyin çok güzel olmasını istiyor Haydarbey Köşkü tarihi mekanı özverili çalışanları ile rüya gibi bir düğün gerçekleştirdiler. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

FA

FATMA

Düğün Tarihi: 23.08.2015

açık hava olması nedeniyle tercih ettiğim bu mekan güzeidi. 600 kişilik ikramlı bir organizasyon gerçekleştirdim.ikramların tadı konuklarımın geri dönütleriyle olumlu yöndeydi. çok beğenmişler.süslemler organizasyon şirketine aitti. pembe beyaz ağırlıklıydı.ulaşım olarak raht bir yerde değildi.... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!