Gökkuşağı Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gökkuşağı Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Gökkuşağı Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Gökkuşağı Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Gökkuşağı Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gökkuşağı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gökkuşağı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Gökkuşağı Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gökkuşağı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Gökkuşağı Düğün Salonu Hakkında

Şehir merkezine sadece 10 km uzaklıkta Kayseri Talas’ta yer alıyoruz. Doğanın büyüleyici atmosferiyle buluştuğunuz, Erciyes Dağı manzarasına hayran kaldığınız üstelik bu manzaralarla birlikte profesyonel hizmetin sunulduğu bir salon hayal edin… Güler yüzlü hizmet ile birlikte kına organizasyonlarınız için vazgeçilmez adres olmaya çalışıyoruz.

En değerli anlarınızı paylaşmak için yıllardır çalışıyoruz. Tecrübelerimiz sayesinde başarımıza başarı katarak her sene yeni bir yüzle karşınıza çıkıyoruz. Bir tesisten beklediğiniz her şeyi buluyorsunuz. Bunun içinde hem kapalı hem de açık alanlarımızda hizmet veriyoruz. Açık alanımız Havuz Başı Düğün Salonu. Modern gereksinimlere göre dizayn edilmiş havuz başı konsepti sonuna kadar yaşıyorsunuz. Şık bir çizgiyle hizmetimizi size sunuyoruz. Bunu yaparken de canlı müziğin keyfini çıkarıyor, lezzet şölenine şahit oluyorsunuz. Ayrıca belirtmek isteriz ki havuz başında kına organizasyonunuzu yapmaya karar verirseniz diğer hiçbir kapalı mekanımızda organizasyon yapmıyor, dikkatimizi tamamen size veriyoruz. Olumsuz hava şartlarına karşı da tedbir amaçlı sizin için hazır tutuyoruz. Kapalı salonumuza geçecek olursak, detayları en ince ayrıntısına kadar düşündüğümüz bir salonla karşı karşıyasınız. Beyazın altın sarısı servisler ile buluştuğu bu salonumuzda şıklığın bir başka yorumuna şahit oluyorsunuz. Çiçekli detayları çokça kullandık. Görkemli avizeler ile dekorumuza şıklık kattık. Böyle detayların içinde bir kına organizasyonu harika olmaz mı? Son olarak da kına salonumuzdan bahsetmek istiyoruz. Kına bekarlığa veda organizasyonları için özel olarak tasarladığımız bu salonda tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyorsunuz. Özel organizasyon hizmetimiz sayesinde salon dekorunuzu dilediğiniz gibi yapıyoruz. Aynı zamanda kınasından tahtına ekibinden tepsisine kadar her ayrıntıyı sizin için salonda bulunduruyoruz. Özel dans müzikleri sayesinde doyasıya eğlendiğiniz Kayseri yöresi kına gecesi için hazır mısınız?

Buket tasarımından fotoğraf çekimine kadar birçok hizmete sahibiz. Eğer tüm bunlardan yararlanmak isterseniz tek yapmanız gereken yandaki formu ücretsiz olarak doldurmak!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Bahçelievler Mahallesi, Soylular 1. Sk. No:60, 38280 (Ali Dağı Yolu)

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gökkuşağı Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.