Beyaz İnci Premium Ziyafet ve Balo Salon

E-posta Gönder

Beyaz İnci Premium Ziyafet ve Balo Salon Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

Beyaz İnci Premium Ziyafet ve Balo Salon Sıkça Sorulan Sorular

 • Beyaz İnci Premium Ziyafet ve Balo Salon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Beyaz İnci Premium Ziyafet ve Balo Salon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Beyaz İnci Premium Ziyafet ve Balo Salon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Beyaz İnci Premium Ziyafet ve Balo Salon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Beyaz İnci Premium Ziyafet ve Balo Salon kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Beyaz İnci Premium Ziyafet ve Balo Salon kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Beyaz İnci Premium Ziyafet ve Balo Salon kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, kullan-at malzeme ile servis imkanı ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Beyaz İnci Premium Ziyafet ve Balo Salon Hakkında

Kayseri kına gecesi mekanları içinde en zarif ve gösterişli düğün salonlarından birinde ihtişamlı bir kına gecesinde çiftlerimizle buluşmak için özenle çalışan bir işletmeyiz. Sıcakkanlı ve profesyonel kadromuz sizinle yakından ilgilenerek tüm ihtiyaçlarınızı yerine getiriyor. Şehrin uğrak konumları üzerinde yer alan salonumuz ulaşım konusunda kolaylık sağlarken izlemekten zevk alacağınız şehir manzarasını ayağınıza getiriyor.

Davet Alanları

Salonumuzun geniş bir kapalı alanı mevcut. Bu salonda 500 kişiye kadar davetliye aynı anda hizmet verebiliyoruz. Kolonsuz olması ve oturma düzeninin sahneyi daraltmayacak şekilde planlanması salonumuzun büyük bir alan sunmasında önemli etkenler olarak görülüyor. Eğlencenize kısa aralar vermek isterseniz balkonumuzda soluklandıktan sonra tekrar salona dönebilirsiniz. Fotoğraf çekimlerinizin gerçekleşeceği güzel bir köşemiz de var.

Dekorasyon

Anlatmakla bitirilemeyecek kadar görkemli bir tasarıma Beyaz İnci Deluxe& Premium Ziyafet Balo Salonları’nda tanıklık edeceksiniz. Desenli yuvarlak sırtlı beyaz sandalyelerimiz, yüzeyi cam olan yuvarlak ve dikdörtgen masalarımız oturma düzenimiz için seçilen mobilyalar. Masalarımızın ve sahnemizin süslemesindeyse gold ve gümüş antika vazolar, pampaslar, renkli çiçek demetleri, metal gelin yolu sütunları, çubuk şamdanlar kullanıyoruz. Özellikle tercih ettiğimiz dekoratif ürünler salonumuza gösteriş katıyor.

Hizmetler

Kına gecesine sakin bir giriş yapmak için 500 araç kapasitesinde olan otoparkımızı kullanabilir vale hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Organizasyon sorumlularımız ve usta aşçılarımız memnun kalacağınız bir kına yaşamanızda belirleyici rollere sahip. Catering ve organizasyon firmalarıyla çalışmak istemenizi de anlayışla karşılıyoruz. Müzik, ses ve ışık sistemi, dans ekipleri, kına malzemeleri, kıyafetler kısacası kına gecenize dair bütün planlamaları noksansız ve kaliteyi ön plana alarak yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Beyaz İnci Deluxe& Premium Ziyafet Balo Salonları Kocasinan/ Kayseri kına mekanı olarak yemekten, gelin hamamına kadar gerek duyacağınız bütün hizmetler üzerinde titizlikle çalışmalarını sürdürüyor ve gecenin sonunda salonumuzdan mutlu ve tatmin olmuş şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. Kına geceleri özellikle gelinler için hep çok özen gösterdikleri organizasyonlar olmuştur. Bundan ötürü biz de onların hayalindeki daveti gerçeğe dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Bizimle hayalinizdeki kına gecesine hazırlanmak isterseniz yapmanız gereken iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşmak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Talat Paşa Mah. Kocasinan Bulv. Eski Çevre Yolu Üzeri galericiler sitesi karşısı Tekstilkent Girişi

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Beyaz İnci Premium Ziyafet ve Balo Salon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.