Bent Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Kocasinan, Kayseri

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Masal Deluxe Kına & Nişan Salonu
14 6

Talas

Masal Deluxe Kına & Nişan Salonu

300-400
50 TL'den az
Gesi Gold Düğün ve Balo Salonu
18 4 1

Melikgazi

Gesi Gold Düğün ve Balo Salonu

500-750
50 TL'den az
Serace Hotel
3

Akkışla

Serace Hotel

Hakkında

Keyifli bir organizasyonla gerçeğe dönüştürmek istediğimiz ve her zaman hayalini kurduğunuz kına ve bekârlığa veda partinizi Bent Hotel Kayseri ev sahipliğinde kutlamaya ne dersiniz?

Profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla 2001 yılında itibaren Kayseri’de faaliyet gösteriyoruz. Modern ve konforu bir arada misafirlerimize sunmak amacıyla 2012 yılında tamamen yenilen otelimizde keyifli bir gün geçirebileceksiniz. Konaklama hizmetimizden yararlanmak ve Kayseri’yi gezmeye gelen isteyen misafirlerimize şehir merkezine yakın konumda bulunduğumuzdan dolayı ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Erciyes Kayak Merkezine 26 km ve Kapadokya bölgesine 65 km mesafesinde bulunan otelimiz ayrıca şehir merkezindeki büyük tarihi be doğa parkı ile iç içedir.

Hizmetlerimiz bununla da kısıtlı kalmıyor. Özel organizasyon ve toplantılarına da ev sahipliği yapabiliyoruz. 50-60 kişilik çok amaçlı salonumuzda kına organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Bu süreçte bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle organizasyonunuzu en iyi şekilde planlıyoruz.

Salonumuz kapalı, yüksek tavan olduğundan dolayı rahat ve ferah bir gün geçirebileceksiniz. Davetli sayınıza uygun olarak kokteyl ve yemek düzeninde davet alanımızı hazırlayabiliyoruz. Konsept bir gün geçirmek isterseniz organizasyon firmalarıyla anlaşarak kına süslemesi, kına tahtı ve aksesuarlarla tarzınıza uygun bir şekilde süsleme yapabilme imkânınız da bulunuyor.

Teknolojik alt yapısı olan salonumuzda ses sistemi de bulunuyor. Böylece kına organizasyonunuzu istediğiniz şarkılar eşliğinde doyasıya eğlenerek kutlayabileceksiniz.

Gününüzü ziyafete dönüştürüyoruz. Yemekli bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız otelimizin usta aşçıları tarafından hazırlanan lezzetleri beğeninize sunuyor menü içeriğini, başlangıç, ara sıcak ve ana yemek olarak belirleyebiliyoruz.

Siz de size özel hizmetlerimizden yararlanarak sevdiklerinizle birlikte eğlenceli bir gün geçirmek istiyorsanız Bent Hotel Kayseri iletişim bilgisi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Gönül Özhan

  • Adres: Gevher Nesibe Mahallesi Atatürk Bulvarı No:40 Posta Kodu : 38010 Kocasinan / KAYSERİ

Bent Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!