Bent Hotel

E-posta Gönder

Bent Hotel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  50-100

 • Aksesuar Kiralama

Bent Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Bent Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Bent Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Bent Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Bent Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Bent Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Bent Hotel Hakkında

Keyifli bir organizasyonla gerçeğe dönüştürmek istediğimiz ve her zaman hayalini kurduğunuz kına ve bekârlığa veda partinizi Bent Hotel Kayseri ev sahipliğinde kutlamaya ne dersiniz?

Profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla 2001 yılında itibaren Kayseri’de faaliyet gösteriyoruz. Modern ve konforu bir arada misafirlerimize sunmak amacıyla 2012 yılında tamamen yenilen otelimizde keyifli bir gün geçirebileceksiniz. Konaklama hizmetimizden yararlanmak ve Kayseri’yi gezmeye gelen isteyen misafirlerimize şehir merkezine yakın konumda bulunduğumuzdan dolayı ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Erciyes Kayak Merkezine 26 km ve Kapadokya bölgesine 65 km mesafesinde bulunan otelimiz ayrıca şehir merkezindeki büyük tarihi be doğa parkı ile iç içedir.

Hizmetlerimiz bununla da kısıtlı kalmıyor. Özel organizasyon ve toplantılarına da ev sahipliği yapabiliyoruz. 50-60 kişilik çok amaçlı salonumuzda kına organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Bu süreçte bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle organizasyonunuzu en iyi şekilde planlıyoruz.

Salonumuz kapalı, yüksek tavan olduğundan dolayı rahat ve ferah bir gün geçirebileceksiniz. Davetli sayınıza uygun olarak kokteyl ve yemek düzeninde davet alanımızı hazırlayabiliyoruz. Konsept bir gün geçirmek isterseniz organizasyon firmalarıyla anlaşarak kına süslemesi, kına tahtı ve aksesuarlarla tarzınıza uygun bir şekilde süsleme yapabilme imkânınız da bulunuyor.

Teknolojik alt yapısı olan salonumuzda ses sistemi de bulunuyor. Böylece kına organizasyonunuzu istediğiniz şarkılar eşliğinde doyasıya eğlenerek kutlayabileceksiniz.

Gününüzü ziyafete dönüştürüyoruz. Yemekli bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız otelimizin usta aşçıları tarafından hazırlanan lezzetleri beğeninize sunuyor menü içeriğini, başlangıç, ara sıcak ve ana yemek olarak belirleyebiliyoruz.

Siz de size özel hizmetlerimizden yararlanarak sevdiklerinizle birlikte eğlenceli bir gün geçirmek istiyorsanız Bent Hotel Kayseri iletişim bilgisi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Gevher Nesibe Mahallesi Atatürk Bulvarı No:40 Posta Kodu : 38010 Kocasinan / KAYSERİ

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bent Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.