Akasya Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Melikgazi, Kayseri

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

600 kişilik kapasitemiz ile Kayseri Akasya Düğün Salonu olarak yerimizi yıllar önce aldık. Hayallerinizi gerçekleştirmeye hazır mısınız?

Merkezi bir konumda olduğumuzdan ulaşım kolaylığı açısından misafirleriniz salonumuzu rahatça bulabilir. Hayatınız boyunca belki de ilk kez gerçekleştireceğiniz kınanızı hep güzel hatırlamanızı istiyoruz. Birlikte çalışmaya karar verdiğimiz zaman emin olun ki kınanıza bir misafir gibi geliyorsunuz. Kalite ve profesyonellik ışığında Kayseri’nin en nezih ve ferah mekanlarından biri olarak, zengin menümüz, güler yüzlü personelimiz ile hizmet veriyoruz. Mutluluğa ilk adımları attığınız bu dakikalara biz de şahit olmak istiyoruz.

Renk olarak siyah ve beyazın yoğun olduğu salonumuzda kına organizasyonunuz adına istekleriniz doğrultusunda detaylı çalışmalar yapıyoruz. Üzerinizde bindallınızla salona girdiğinizde yer volkanları sizi karşılıyor. Daha sonra da hem ağlayıp hem gülerek gününüzü geçiriyorsunuz. Kına organizasyonunuz öncesi bir araya geldiğimizde karşılıklı fikir alışverişleri ışığında, bu bahsettiğimiz konsept yaratan süslemeleri gerçekleştiriyoruz. Aslında kına gecenizin özel olması için oldukça çaba sarf ediyoruz.

Çözüm ortaklarımız sayesinde kuaför gibi konularda bizimle çalışırsanız çeşitli indirimlere sahip oluyorsunuz. Böylece salon dışındaki temel ihtiyaçlarınızı daha uygun bir bütçeyle karşılıyorsunuz. Yani salonumuza geldikten sonra bir taş ile birçok kuş vuruyorsunuz!

Yemekli bir kına organizasyonuna ne derdiniz? Usta ellerden çıkan yemeklerimizi hem görsel hem tadı açısından güzel bulacağınıza eminiz. Böylece dillerde dolaşan bir kına geceniz oluyor. Kayseri’de kına salonu arıyorsanız alternatiflerinizin arasına bizi rahatça koyabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için yandaki ücretsiz formu doldurmanız yeterli. Formunuzu görür görmez sizi arayarak birlikte bir gün belirliyoruz. Hem kahvemizi içmeniz hem de salonumuzu görmeniz adına görüşmeye davet ediyoruz. Böylece hizmet ayrıntımız ve fiyat bilgilerimiz hakkında çeşitli sorular sorabilirsiniz. Hayalinizdeki kınayı gerçekleştirmek için…

İletişim

Nurettin DOĞAN

  • Adres: Konaklar Mahallesi 472. Sokak No:21/A Melikgazi/Kayseri

Akasya Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!