Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kayseri

Ahm Sosyal Tesisleri

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ahm Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Ahm Sosyal Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Ahm Sosyal Tesisleri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ahm Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Ahm Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ahm Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ahm Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ahm Sosyal Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ahm Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu

Ahm Sosyal Tesisleri Hakkında

Yoğun bir sürecin içinde olan gelin adaylarını arkadaşları ve ailesiyle beraber eğlenmeye davet ediyoruz. AHM Sosyal Tesisleri olarak özel günlerine ortak olurken hayal ettikleri organizasyonu gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Profesyonel ekip, kaliteli hizmet ve açık ve kapalı olmak üzere iki davet alanı sunuyoruz.

Hemen Kayseri düğün mekânı olarak sağladığımız hizmetlerden bahsedelim.

-Açık alanımızda 800 kişiye hizmet verebiliyorken kapalı alanımızda ise 500 davetlinizle eğlenebiliyorsunuz. Mevsime ve kapasitenize göre arzu ettiğiniz alanımızı seçebilir, istediğiniz konseptte göre de düzenleyebilirsiniz.

-Düğünden nişana, toplantılardan kurumsal etkinliklere kadar birçok etkinliğe imzasını bırakan sosyal tesislerimizde görsel açıdan özel bir gece sizi bekliyor. -Profesyonel organizasyon firmalarından yardım alarak kına gecelerinizi düzenliyor, istediğiniz gibi bir organizasyon vaat ediyoruz.

-Dilerseniz kına gecelerinizi yemekli olarak da düzenleyebilirsiniz. Üstelik davetlilerinizin menülerini de kendiniz belirliyor, deneyimli mutfak ekibimizin hazırladığı lezzetleri davet masalarına ulaştırıyoruz.

-Müzisyenlerimiz bulunduğumuz bölgede yıllardır faaliyet gösteren arkadaşlarımız. Ekibimiz tecrübesiyle beraber kına gecelerine özgü tüm şarkı ve türkülere hakimler. Eğer özel istekleriniz varsa da organizasyon öncesinde dile getirebilir, hayal ettiğiniz kına seremonisini çok sevdiğiniz türküler eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz.

-Yıllarca hatırlanacak bu özel günde profesyonel bir ekibin günü kaydetmesini istersiniz değil mi? Böylece tüm ayrıntılarıyla geceyi yâd edebilirsiniz. Kiminle güldüğünüzü ve duygulandığınız unutmazsınız. Ekip arkadaşlarımız törenin başından itibaren hem fotoğraf çekiyor hem de video hizmetiyle gecenizi kayıt altına alıyor.

Sağladığımız hizmetler tabii ki bunlarla sınırlı değil. Bizimle buluşarak istediğiniz soruları sorabilir, hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Beraber en özel gününüzü tasarlayabiliriz. Geleneksel ya da modern kına gecelerini bize emanet etmek için AHM Sosyal Tesisleri Yahyalı iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Özel gününüz için çok heyecanlıyız!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  100. Yıl Mahallesi, Kuzuboyacılı Sk., 38500 Yahyalı/Kayseri

 • Haritadaki Konumu

  Ahm Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.