Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Kalipso Park Butik Otel

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kalipso Park Butik Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kalipso Park Butik Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kalipso Park Butik Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kalipso Park Butik Otel Sıkça Sorulan Sorular

Kalipso Park Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kalipso Park Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kalipso Park Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kalipso Park Butik Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kalipso Park Butik Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Kalipso Park Butik Otel Hakkında

Ülkemizin en güzel illerinden biri olan Hatay’da profesyonel bir hizmet alarak, unutulmaz bir kına gecesi yapmaya ne dersiniz? Eminiz ki kına gecenize çok önem veriyorsunuz ve kusursuz bir gece yaşamak istiyorsunuz, işte tam da bu noktada devreye biz giriyoruz. Stresinizi ve omuzlarınızdaki bütün yükü alıyor hem eğlenebileceğiniz hem de harika vakit geçirebileceğiniz bir ortam sağlıyoruz.

Kalipso Park Butik Otel Antakya olarak, kına gecenizi layıkıyla gerçekleştirebilmeniz için gerekli donanıma sahip kapalı salonumuz ve özellikle yaz aylarında tercih edebileceğiniz havuz başı alanımız bulunuyor. Seçimini yaptığımız mekânda iş ortaklığı kurduğumuz organizasyon firmaları aracılığıyla süslemeler yapabiliyoruz. İstek ve beklentilerinizi anlamaya çalışıyor, tarzınızı yansıtacak bir konsept oluşturmaya özen gösteriyoruz. Masa ve sandalyelerimizi davetli sayınıza göre yerleştiriyoruz ve dilerseniz rezerve kartları oluşturabiliyoruz.

Görsel dizaynlıyla fark yaratan, aynı zamanda yöremizin yemek kültürünü de bir o kadar yansıtan yemek menüleri hazırlıyoruz. Menü içeriğinin tamamına siz karar veriyorsunuz, dilerseniz standart yemek menü seçeneğimizden de faydalanabilirsiniz. Üstelik kına gecenizden önce gelip menü tadımı yapmanıza da olanak sağlıyoruz. Alkollü-alkolsüz içecek alternatiflerimizle tadına doyamayacağınız bu yemekleri tamamlayabilirsiniz.

Unutulmaz ve bir o kadar da eğlenceli bir gece geçirmeniz için son teknolojiyle üretilmiş ses ve ışık sistemi kullanmayı tercih ediyoruz. Bu işin uzmanlığını almış, profesyonel müzisyenlerle çalışıyoruz. Üstelik her açıdan görülebilir sahne platformuna yer veriyoruz, burada gönlünüzce dans edebilirsiniz.

Otelimiz Antakya’nın Atatürk Caddesi’nde faaliyet gösteriyor. Şehir merkezinde yaşayan misafirleriniz de 15 dakika gibi kısa bir sürede otelimize kolaylıkla ulaşabilir.

Eğer daha fazla bilgi almak ve Kalipso Park Butik Otel fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres::

  Maşuklu Mah. Atatürk Cad. No/34 Vali Utkun Acun Parkı Antakya, 3100

 • Haritadaki Konumu

  Kalipso Park Butik Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.