Firma kapanmıştır
Helena Center

Helena Center Hakkında

Yıllardır Antakya halkının davetlerini düzenlemek için tercih ettiği Helena Center kına gecesi organizasyonlarınız için sizi bekliyor!

Şık bir gece ve “sınırsız zarafet” vaat ediyor, istediğiniz konseptlerle gecenizi tasarlıyoruz. Hayallerinizin gerçek olduğu evlilik sürecinde yanınızda olmak ve davetlerinize ev sahipliği yapmak bizim için en büyük mutluluk! Bu yüzden kendimizi her geçen gün gelişiyor ve beğeninize layık olmak için çalışıyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübe ile isteklerinizi zamanında gerçekleştiren profesyonel bir ekiple birlikte yanınızda oluyoruz. Davetleriniz için neler mi yapıyoruz?

“İstekleriniz önceliğimiz!” diyoruz. İlk olarak detaylı bir planlama yapmak için görüşmeler düzenliyoruz. Tercih ettiğiniz konseptler için fikir alışverişleri yapıyoruz. En iyi şekilde düzenlemeyi istediğimiz davetlerinizin tasarımı için organizasyon firmalarından destek alıyoruz.

Helena Center Kırmızı Salonda düzenlediğimiz davetlerde 1000 kişiye kadar davetlinizi ağırlayabiliyoruz. Davetli sayınızın daha az olduğu davetlerde masa düzeninde değişiklikler yapıyor ve salonumuzda ferah bir atmosfer yaratıyoruz. Beyaz ağırlıklı olarak dekore ettiğimiz kırmızı beyaz salon geleneksel bir kına gecesi organizasyonu için kusursuz bir tercih oluyor. Özel aydınlatmalar ile ışıl ışıl bir görüntüye sahip olan salonumuzda zarif dekorlar ve aksesuarlara yer veriyoruz. Kına köşenizi en ince ayrıntısına kadar stilize ediyor, kına ritüelleri sırasında kendinizi prenses gibi hissetmenizi sağlıyoruz…

Davet menülerini Helena Center Antakya mutfağı ayrıcalıklarıyla hazırlıyoruz! Kına geceleriniz için karşılama menüsü, çerez, aperatif ve atıştırmalıklarla ikram menüleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca geleneksel düğün menülerimizden de uyarlamalar yaparak kına gecelerinizi yemekli davetlere dönüştürebilirsiniz. Benzersiz tatlarla kına ve düğün organizasyonlarınızı bir arada da tasarlayabilir, tamamen sizin isteklerinizle özel menüler de oluşturmayı seçebilirsiniz.

Geniş bir repertuar eşliğinde sahnede yerini alan müzisyenlerimiz, kına türküleri ve tarzınıza uygun parçalarla keyifli bir gece geçirmenizi sağlayacak…

Siz de Helena Center adresimizi davetiyelerinize yazarak konuklarınızı burada ağırlayabileceksiniz! Yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak veya formu doldurarak bizimle irtibata geçmek!

Helena Center Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Helena Center Sıkça Sorulan Sorular

Helena Center kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Helena Center kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Helena Center kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Helena Center kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.