• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  1.000 - 1.500 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Süslemesi modern ve ihtişamlı.
 • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
 • Salon tasarımında kolon yok.
 • Menü tadımı yapılabiliyor.
 • Büyük dans pistine sahip.
 • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
 • Büyük gelin odası veriliyor.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.

The Arena Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
Paket Fiyatı Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
Paket Fiyatı Yoktur

The Arena Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

The Arena Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

The Arena Hotel Sıkça Sorulan Sorular

The Arena Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

The Arena Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.The Arena Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

The Arena Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

The Arena Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına töreni

The Arena Hotel Hakkında

Gaziantep kına mekanları hakkında araştırma yapıyorsanız size bir önerimiz var: The Arena Hotel. Şahinbey’de kapılarını açan The Arena Hotel 2022’den beri kına gecelerine ev sahipliği yapıyor. Kaliteli hizmetiyle öne çıkan otelimizde gelinleri kapalı davet alanımızla ağırlıyoruz. Böylece kına gecenizi veya bekarlığa veda partinizi istediğiniz mevsimde gerçekleştirebiliyorsunuz. The Arena Hotel sahip olduğu video mapping sistemiyle de Şahinbey’de adından söz ettiriyor.

Davet Alanları

700 kişilik kapalı davet alanımız klima ve havalandırma özellikleriyle öne çıkıyor. Bununla beraber salonumuzda oldukça geniş bir dans pisti de yer alıyor. Dans pistinin büyüklüğünü kişi sayısına ve oturma düzenine göre şekillendirebiliyoruz. Bunlara ek olarak salonumuz kolonsuz mimarisiyle de gelinlerin beğenisini kazanıyor. Ayrıca davet alanının yüksek tavanlı oluşu da mekanımıza ferah bir atmosfer katıyor.

Dekorasyon

Gaziantep bekarlığa veda mekanlarından The Arena Hotel’de gelinlere kına ve bekarlığa veda süslemelerini kendi istekleri doğrultusunda planlama özgürlüğü sunuyoruz. Gelinler kına süslemelerini dışarıdan getirebilir ve mekanımızı diledikleri gibi dekore edebilirler. Mekanımızda sandalye seçenekleri halihazırda bulunuyor. Buna ek olarak video mapping imkanı sayesinde duvarlarımıza herhangi bir görüntüyü yansıtabiliyoruz. Böylece salonumuzda istediğiniz ambiyansı hayata geçirebiliyoruz.

Hizmetler

Kına gecenizde canlı müzik eğlencesi olsun isterseniz sahnemizi kullanabilirsiniz. Ses ve ışık sistemleriyse otele dışarıdan getiriliyor. The Arena Hotel’de istediğiniz menüleri hazırlayıp menüde değişiklik ve menü tadımı imkanları sunuyoruz. Geline de bir hazırlık odası tahsis ediyoruz. Misafirleriniz kına gecenize özel araçlarıyla gelecekse 50 ila 75 araçlık otoparkımızdan ve vale hizmetimizden faydalanabilirler.

Yiyecek / İçecek

Otelimizde çiftlere aralarında seçim yapabileceği 4 farklı ana yemekli menü alternatifi ve kokteyl menüsü seçeneği sunuyoruz;

●Ana yemekli menülerimiz isteğe göre kırmızı veya beyaz etli olabiliyor. Menüde meze, ara sıcak, salata, pasta ve meyve de bulunuyor. Kına gecesi hafta sonu olacaksa bu alternatifi değerlendirebilirsiniz.

●Hafta içi yapılacak olan kına geceleri için kokteyl menümüzden hazırlıyoruz.

●Yiyeceklerle beraber içki veya meşrubat ikram ediyoruz.

‘’Bambaşka bir şeye var mısınız?’’ sloganıyla yola çıkan The Arena Hotel Gaziantep zengin menüleri ve video mapping sistemiyle dikkat çekiyor. Sunduğumuz özel kampanyalardan ve hediyelerden faydalanma şansını elde etmek için yan taraftaki ‘Fiyat Teklifi Al!’ formunu doldurabilirsiniz. Sayfada verilen telefon numarasını arayarak da ekibimizle iletişime geçebilir, fiyatlarımızı ve kampanyalarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Telefon:

  0850 532 28 57

 • Adres:

  Konak, Üniversite Blv. No:3, 27070 Şahinbey/Gaziantep

 • Haritadaki Konumu

  The Arena Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.