Sultan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sultan Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Sultan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Sultan Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sultan Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Sultan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sultan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Sultan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Sultan Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sultan Düğün Salonu kına geceleriniz ve bekarlığa veda eğlenceleriniz için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sultan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Sultan Düğün Salonu kına ve bekarlığa vedanız için masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, kullan-at malzeme ile servis imkanı, düzenli havalandırma, mekan girişinde ateş ölçümü, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Sultan Düğün Salonu Hakkında

Yılların tecrübesiyle siz değerli çiftlerimize Gaziantep’te hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Nostaljik yapısıyla fark yaratan Sultan Düğün Salonu nerede diye soracak olursanız salonumuz Şahinbey ilçesi Akyol semtinde hizmet veriyor.

Sultanlara layık bir kına gecesi yapmak istiyorsanız, salonumuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2 katlı ferah yapısıyla konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için faaliyet gösteriyor. Ayrıca geniş yapıdaki pist alanımız bekarlığınızın son günlerinde size özgürce dans edebilme fırsatı tanıyor. Beyaz renkte tercih ettiğimiz masa ve sandalye giydirmelerimizle salonumuzda sadeliği yakalıyoruz. Talep etmeniz durumunda kına gecenize özel değişik süslemeler de yapabiliyoruz.

İsteğiniz dahilinde yöresel sanatçılar ve farklı tarzda ki müzik gruplarıyla iş birliği kurup düğününüzü daha da eğlenceli hale getirebiliyoruz. Üstelik firma sahibi ve yöresel ses sanatçısı olan Faruk Bey bu özel gününüzde sahne almaktan mutluluk duyuyor.

Bütün işlerinizi rahatça halledip, hazırlık yapabileceğiniz size özel hazırladığımız odanızda kına geceniz başlayana kadar dinlenebilirsiniz.

Salonumuza özel hizmet veren fotoğrafçılarımız kına gecenizin hiçbir anını kaçırmadan kesintisiz yayın yapıyor. Konuklarınız isterlerse uygun fiyatlarla çekilen toplu fotoğraflarınızı alıp ömür boyu saklayabiliyor.

Kına gecesi ve bekarlığa veda günlerinizde dışarıdan anlaşacağınız organizasyon firmasıyla davul şov, dilek feneri, Hint kınası, kına ekibi, kına müziği, kına süslemesi gibi hizmetleri ortaklaşa yapabiliyoruz.

Siz de tüm bu hizmetlerden yararlanmak Gaziantep'te kına gecesi için fiyat teklifleri almak ve daha fazla bilgiye sahip olmak için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Bulvarı no:77 (Tuğcan oteli Karşısı)

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sultan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.