Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Gaziantep

Rahmibey Konağı Butik Otel

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Rahmibey Konağı Butik Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Rahmibey Konağı Butik Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Rahmibey Konağı Butik Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Rahmibey Konağı Butik Otel Sıkça Sorulan Sorular

Rahmibey Konağı Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Rahmibey Konağı Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Rahmibey Konağı Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Rahmibey Konağı Butik Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Rahmibey Konağı Butik Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Rahmibey Konağı Butik Otel Hakkında

1755 yılında kurulan Rahmi Bey Konağı Gaziantep’te bulunuyor. Merkezi lokasyonda bulunan konağımızın kısa süre önce restorasyonunu tamamladık. Sonrasında ise butik otel olarak hizmet vermeye başladık. Konaklama hizmeti sunduğumuz otelimizde aynı zamanda organizasyon desteği de sağlıyoruz. Özel davetleriniz için kapılarımızı açıyoruz. Kimi zaman düğün, kimi zaman kına organizasyonları düzenliyoruz.

Konağımız tarihi dokusu sebebiyle kına organizasyonları için harikulade bir alternatif oluyor. Kına gecesinin etnik dokusunu hissedebileceğiniz konağımızda sultanlara yaraşır kına organizasyonları düzenliyoruz. Eski dönemleri anımsatan geleneksel organizasyonlara ev sahipliği yapıyor; gelin adaylarımızın istekleri doğrultusunda bir plan çiziyoruz. Hayatları boyunca bir kere yaşayacakları bu özel günde doyasıya eğlenebilmeleri temel gayemiz.

Peki bunun için ne mi yapıyoruz?

Otelimize gelen gelin adayımızı dinleyerek sürece başlıyoruz. İsteklerini detaylı bir şekilde öğreniyoruz. Sonrasında çözüm ortaklarımızla bir araya geliyoruz. Böylelikle daha farklı konsept alternatiflerini gelin adayımıza sunabiliyoruz. Prenses, Osmanlı, Roman, Hint gibi konseptlere rahatlıkla tesisimizde yer verebiliyoruz. Bir araya gelince önce belirlediğiniz konsepte uyumlu olacak kına tahtı seçimini yapıyoruz. Aynı tonlarda bindallı seçimi ise olmazsa olmazdır. Gelin adayımızın bu atmosfere uygun etnik bir kıyafet giymesi oldukça kıymetli. Bunun da teminini çözüm ortaklarımız aracılığıyla sağlıyoruz. Kına gecesine özel olarak gelin adayımıza bunu kiralıyoruz. Üstelik sunduğumuz her şeyi bir paket halinde takdim ediyoruz. Bindallı da yine paket içeriğimizde yer alıyoruz. Bunların dışında epey kabarık bir ihtiyaç listesi söz konusu. Halay mendilleri, yaş kına, kuru kınalar, kına sepeti ve çok daha fazlası… Kına paketimizin içerisinde bunların hepsini ve çok daha fazlasını görmeniz mümkün.

Siz de gerek kına paketlerimiz gerek de Rahmi Bey Konağı Butik Otel hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  Şekeroğlu Mh. Güllüoğlu Sk. No: 6 Şahinbey / Gaziantep

 • Haritadaki Konumu

  Rahmibey Konağı Butik Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.