• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az

Kaleli Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kaleli Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kaleli Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kaleli Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Kaleli Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kaleli Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Kaleli Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.

Kaleli Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kaleli Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına töreni

Kaleli Hotel Hakkında

Evlilik sürecinin en keyifli aşamalarından biri de şüphesiz ki kına geceleridir.


Peki bu keyifli organizasyonu Kaleli Hotel Gaziantep adresimizde gerçekleştirmeye ne dersiniz?
Özel organizasyonlarınız için otelimizin 7. katında bulunan restoranımızın kapılarını açmaya hazırız. Restoranımızda bugüne dek sayısız organizasyon düzenledik. Düğün, kına gecesi, nişan, söz kimi zaman da mezuniyet balosu…


Gaziantep manzarasına karşı gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımız için 2 ayrı alan sunuyoruz. Hem açık hem de kapalı alanımız bulunuyor. Kışın sıcacık kapalı alanımızı, yaz döneminde ise serin terasımızı tercih ediyoruz. Şayet yazın olumsuz bir hava durumu söz konusu ise organizasyonu kapalı alanımıza da taşıyabiliyoruz. Böylelikle düğün sahiplerini ve misafirlerimizi mağdur etmemiş oluyoruz.
Konaklama noktası olarak yoğun talep gören otelimiz organizasyonlar için de sıklıkla tercih ediliyor. Özel davetlerinde profesyonel bir hizmet almayan düğün sahipleri için doğru adres oluyoruz. Hizmet standartlarına güvendikleri otelimizde; misafirlerimizin güvenini boşa çıkarmıyoruz. Konaklama hizmetinde sağladığımız eksiksiz hizmet anlayışımızla özel davetlerinize de hizmet sağlıyoruz. Kına gecenize dair tüm aşamaları özenle planlıyor; hepsi kendi branşında başarılı personellerimizle organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.


Otelimize girdiğiniz ilk anda banket ekibimizce karşılanıyorsunuz. Güler yüzlü ve kibar personellerimiz düğün sahiplerini ve misafirlerini organizasyonun gerçekleşeceği restoran katımıza yönlendiriyor. Bu kata geldiklerinde ise tıpkı otel genelinde yer verdiğimiz gibi şık detaylara rastlıyorlar. Restoran katımızda altın ve kahve tonların hâkimiyeti söz konusudur. Fakat kına gecem için farklı konseptler ve renkler görmek istiyorum derseniz; Kaleli Hotele organizasyon firması da getirebilirsiniz. Organizasyon firmasıyla birlikte koordineli bir şekilde çalışarak bu özel davetinizi baştan sona planlayabiliriz. İsteklerinizi referans alarak size hayallerinizdeki kına gecesini yaşatmak için buradayız!


Gerek neler yapabileceğimiz gerek de Gaziantep Hotel Kaleli fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Alaybey Mahallesi, Güzelce Sk. No:50, 27010 Şahinbey/Gaziantep

 • Haritadaki Konumu

  Kaleli Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.