Best Western Ravanda Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Best Western Ravanda Hotel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Best Western Ravanda Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Best Western Ravanda Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Best Western Ravanda Hotel Sık Sorulan Sorular

Best Western Ravanda Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Best Western Ravanda Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Best Western Ravanda Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Best Western Ravanda Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Best Western Ravanda Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Best Western Ravanda Hotel Hakkında

Kına gecenizi Gaziantep’in merkezinde lüks bir konsepte yapmak ister misiniz? Konforlu konaklama hizmetimizin dışında yaptığımız modern kına organizasyonlarımızla da fark yaratıyoruz. Kaliteden asla ödün vermeyen hizmet anlayışımızla evlenecek olan çiftlerimizin kına gecelerini yapmak üzere otelimize davet ediyoruz.

Peki Best Western Ravanda Hotel Gaziantep’te muhteşem gününüz için size hangi olanaklar sağlıyor?

Öncelikle kına gecenizi 250 kişilik Mesgen Teras Restoran’ımızda yapıyoruz. Restoranımızın dekorunu sizin zevkinize göre hazırlıyoruz. Kına gecenize özel genellikle kırmızı tüllü giydirmeler tercih ediyoruz. İstediğiniz tarz ve renkte masa ve sandalyelerimizi süsleyip, gelecek konuk sayınıza göre yerleştirmelerimizi sağlıyoruz. Salonumuzda kullandığımız cam teknolojisi sayesinde kına gecenizi nefis Gaziantep manzarası eşliğinde gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel ekibimiz konuklarınızın isteklerinizi anında yerine getirmek için aralıksız çalışıyor. Sizin memnuniyetinizi, yarınlara güvenle ilerlememizi sağlayan bir köprü olarak görüyoruz. Bunun için bütün işlerimizi titizlikle yapıyoruz.

Son teknolojiye sahip sahne ve ses sistemimizle size unutulmaz bir kına gecesi yaşatmak istiyoruz. Bu özel gününüzde dans müziğinizden başlayıp gece boyunca çalacak olan tüm müziklerin seçimini beraber yapıyoruz. Olmazsa olmaz kına gecesi dans müziklerinden oluşan repertuvarımızla eğlencenin doruklarına çıkarken bir yandan da duygusal müziklerimizle hüzünleneceksiniz. Ayrıca sevdiklerinizle birlikte rahatça dans edebilin diye geniş bir pist alanı bırakıyoruz.

Kına gecenize özel size bindallı, kına süslemesi, kına ekibi, davul şov ve gelin hamamı gibi ek hizmetler de sunabiliyoruz. Bize ne hayal ettiğinizi söyleyin, biz sizi hayallerine kavuşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız.

Konuklarınızın arabalarını güvenle park edecekleri açık ve kapalı otoparkımız hizmet veriyor. Şahsi araba dışında misafirleriniz otelimize ulaşmak için birçok alternatifin bulunduğu toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirler.

Daha fazla bilgi edinmek ve kına gecenize özel fiyat teklifleri almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  İnönü Cad. No:178 / Şahinbey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Best Western Ravanda Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.