Belkıs Kır Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Belkıs Kır Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Belkıs Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Belkıs Kır Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Belkıs Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Belkıs Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Belkıs Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Belkıs Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Belkıs Kır Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Belkıs Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Belkıs Kır Düğün Salonu Hakkında

Kına gecesi organizasyonunuzu profesyonel bir ekip ile birlikte geniş bir kır bahçesinde gerçekleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan düğün salonumuza tüm konuklarımızı bekliyoruz. Gaziantep’te bulunan Belkıs Kır Düğün Salonu Nizip ilçesinde faaliyetlerine devam ediyor. Düğün sektörüne girdiğimiz ilk andan beri kaliteli hizmet ilkesiyle çalışıyor ve bizi tercih eden konuklarımızı buradan mutlu bir şekilde uğurlamaya çalışıyoruz.

Kına gecelerinizi gerçekleştirebileceğiniz oldukça büyük bir çim alanımız bulunuyor. Bu kır bahçemizde masa ve sandalyeleri sizin istediğiniz düzene göre yerleştiriyoruz. Bu alanda masa ve sandalyelerin dışında geniş bir pistimizin olduğunu ve müzik setlerimizin bulunduğunu da belirtelim.

Masa ve sandalyelerinizi ve mekândaki diğer detayları kına konseptine göre süsleyebiliyoruz. İstediğiniz renk ve kafanızda belirlediğiniz bir konsept varsa, bunları sizinle konuşuyoruz ve hayalinizdeki geceyi salonumuzda uygulamaya çalışıyoruz. Size gece boyunca tüm isteklerinizi karşılayacak geniş bir ekibimiz bulunmakta. Bindallı ve kaftan, kına tahtı, kına tepsisi, kına sepeti, kına tefleri ve mendilleri, kına taçları ve hediyelikleri gibi birçok aksesuarı işletmemizde konuklarımıza sunuyoruz. Kına tahtını, masa ve sandalyeleri tül dekorasyonlarla süsleyebiliyoruz. Aynı zamanda volkan ve konfeti şovumuz da konuklarımız için sunduğumuz imkânlardan biri. Kına gecesinde olması gereken tüm unsurlar Belkıs Kır Düğün Salonunda bulunuyor.

İşletmemizde sadece kına geceleri değil, düğün, nişan, nikah, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, mezuniyet törenleri ve yemekleri, sünnet düğünleri ve kokteyller gibi birçok organizasyonu da düzenleyebilmekteyiz. Tabii ki bu organizasyonlar için en az 1 ay önce bizimle iletişime geçerseniz, sizi çok daha iyi bir hizmetle buluşturabiliriz.

Tüm bu imkânlarımız ve ayrıntılı bilgi için yandaki formu doldurabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Belkıs Kır Düğün Salonu farkını yaşamak için daha ne bekliyorsunuz?

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Belkıs cad no251 Nizip, Gaziantep

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Belkıs Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.