• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Beğer Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Beğer Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Beğer Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Beğer Otel Sıkça Sorulan Sorular

Beğer Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Beğer Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Beğer Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Beğer Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Beğer Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Beğer Otel Hakkında

Kültürümüzde önemli bir yeri olan kına ve bekârlığa veda partinizi eğlenceli bir organizasyonla kutlamak istemez misiniz?

Nizip Beğer Otel Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca Gaziantep Nizip’te faaliyet gösteriyor, misafirlerimizi kaliteli hizmet anlayışımızla ağırlıyoruz. Hali hazırda verdiğimiz konaklama hizmetimizden farklı olarak ferah ve şık tasarlanmış davet alanımızda özel gün kutlamalarına ev sahipliği yapabiliyoruz.

Düğün sektöründe oldukça deneyimli olduğumuzdan dolayı kına gecenizi isteklerinize göre planlıyor, tecrübemizi sizinle paylaşarak alternatifler sunuyoruz. Konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız bindallı ve kaftanınızla uyumlu renk tonlarında kına tahtı, süslemeler, aksesuar ve dekorlar temin ediyoruz. Tahtın üstünde prensesler gibi görünürken arkadaşlarınızla birlikte konsept bir fotoğraf çekilebileceksiniz.

Davet alanımız yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı ferah bir salonda bulacaksınız kendinizi. Alanımız oldukça geniştir böylelikle kalabalık bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak yerleşim planını oluşturuyor, herkesin rahat bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Masa ve sandalye giydirmelerinde renk seçeneğimiz mevcuttur. Organizasyonunuzun temasına uygun olarak seçeceğiniz renkle masa ve sandalyelerimizi süslüyoruz.

Profesyonel orkestra ve sanatçılar eşliğinde eğlenmeye doyamayacağınız, yorulsanız bile oturmak istemeyeceğiniz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Kına merasiminizde uygun şarkılar çalıyor duygusal anlar yaşayacağınız dakikalarda moralinizi yükseltmek için hareketli şarkılara geçiş yapıyoruz.

Ses ışık ve sahne kurulumunda kullandığımız ekipmanları kendimiz temin ediyor, son teknoloji ile üretilmiş ekipmanlar kullanarak kesintisiz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız size birçok seçenekle karşılıyoruz. İkramlarımızda ve yemeklerimizde kullandığımız ürünleri güvenilir iş ortaklarından temin ettiğimizden dolayı kaliteli bir hizmet alacağınızda yiyeceğinizden emin olabilirsiniz. İsterseniz organizasyonlara özel olarak tek tip menü de oluşturabiliyoruz.

Eğer siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız Nizip Beğer Otel iletişim bilgisi için sayfa üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  İstasyon Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:76, 27700 Nizip/Gaziantep

 • Haritadaki Konumu

  Beğer Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.