Bebek Plaza

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bebek Plaza - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Bebek Plaza Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Bebek Plaza Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bebek Plaza Sık Sorulan Sorular

Bebek Plaza kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bebek Plaza kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Bebek Plaza kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Bebek Plaza kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bebek Plaza kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Bebek Plaza Hakkında

Her gelin adayının ve ailelerin önemsediği kültürümüzde değeri olan kına ve bekârlığa veda organizasyonunuzu istediğiniz konseptte kutlayabileceğiniz bir adrestesiniz. Gaziantep Bebek Plaza olarak uzun süredir düğün sektöründe faaliyet gösteriyor, çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz.

Gelenek ve göreneklerimizin bir parçası ve en güzel yansıması olan kına geceleri düğünden önce kutlanan en eğlenceli ve duygusal anların yaşandığı bir organizasyondur. Bizde hayallerinizi gerçekleştirmenin bir adım uzakta olduğunuzu size açıklıyor kaliteli hizmet anlayışımızla keyifli bir kutlama gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Peki bunu nasıl yapıyoruz?

-Özel organizasyonları planlama süreci yorucu olabiliyor. Biz de bu konuda yardımınıza koşuyor, hayallerinizdeki organizasyonu planlıyor, planladığımızdan da öte güzellikte kutlamanız için farklı alternatifler sunuyoruz.

-Kına gecenizin konseptini sizinle birlikte belirliyoruz ve bu konuşa size seçenekler sunuyoruz. Bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında davet alanımızı hazırlıyor, masa ve sandalye süslemelerinden tutunda mekân girişindeki taka kadar uyum içerisinde görünmesini sağlıyoruz.

-Konsept bir gün geçirmeniz için kına tahtını salonun en güzel köşesine yerleştiriyoruz. Giyineceğiniz kıyafete karar veremediyseniz bünyemizde bulunan modaevinden tarzınıza uygun bindallı ve kaftan seçeneklerimizi gözden geçirebilirsiniz.

Salonumuz yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ortamda bulacaksınız. Siz dilediğiniz gibi eğlenebilin diye geniş alan ayırdığımız oyun pistinde kalabalık olsanız dahi rahatça dans edebileceksiniz. Yılın her mevsimi hizmet veriyor, gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz bulunduğundan dolayı konforlu bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Bebek Plaza Şahinbey Gaziantep olarak yıl içerisinde birçok düğün, sünnet, nişan, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz. Eğer siz de özel gününüzü bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yeditepe Mahallesi, 18, 85065. Sk., 27470 Şahinbey/Gaziantep

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bebek Plaza Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.