Al Waha Cafe & Restaurant

E-posta Gönder

Al Waha Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Al Waha Cafe & Restaurant Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Al Waha Cafe & Restaurant Genel Özellikler

Al Waha Cafe & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Al Waha Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Al Waha Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Al Waha Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Al Waha Cafe & Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Al Waha Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Al Waha Cafe & Restaurant Hakkında

Kına gecelerinizi gerçekleştirirken hangi unsurlara dikkat ediyorsunuz? Mekânın konumuna mı? Kaliteli hizmete ya da güler yüzlü çalışanlara mı? Uygun fiyatlı olmasına mı? Tüm bu saydıklarımızın bir işletmede toplandığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliyoruz. Al Waha Cafe & Restaurant ile bizi tercih eden misafirlerimizi memnun edecek ve mutlu bir şekilde uğurlayacağız. Neden mi?

-Şahinbey Belediyesi mesire alanının içinde bulunan işletmemize öncelikle kolay lokasyonumuz sayesinde rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Bu mesire alanının içinde hem açık hem de kapalı bir alana sahip olduğumuzu ve kına gecelerinizi istediğiniz yerde yapma imkânını size sunuyoruz. Açık alanımız büyük bir süs havuzunun kenarında oluşturduğumuz geniş bir çim alandan oluşuyor. Bu alanımıza masa ve sandalyeleri yerleştirebiliyor, kına geceniz için gerekli olan aksesuar ve dekorları dizayn edebiliyoruz. Aynı zamanda localarımızın da bulunduğunu ve kına geceniz için farklı bir konseptte kullanabileceğinizi de belirtelim. Biz imkânı verelim, siz nasıl kullanmak isterseniz öyle kullanın.

-Kapalı alanımız ise kapasite olarak büyük organizasyonları rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. İç mekânımızı da kullanabilmektesiniz. Mevsim şartları, istediğiniz tarih ve planladığınız konsept, yer seçimi konusunda belirleyici nedenler olacaktır.

-Masa ve sandalyelerin süslenmesi, mekân süslenmesi ve aksesuar temini konusunda size profesyonel bir yardım sağlayabiliyoruz. Bu işi uzman bir kadroyla yapan organizasyon firmalarından aksesuar temini sizin için sağlayabiliriz.

-Bu özel geceniz için bir fotoğrafçı kiralama isteğiniz olursa, bu konuda da sizi reddetmiyoruz. Özel fotoğrafçınız gece boyunca en güzel anlarınızı kaydedebilir ve profesyonel makineyle çekilmiş fotoğraf ve videolara sahip olabilirsiniz.

-Kına gecelerinin müziksiz olmayacağını biliyoruz. Profesyonel müzisyen ekibimiz sizin için en güzel şarkıları çalacak ve söyleyecek. Önce kına gecesi müziklerini sonra da sevdiğiniz şarkıları misafirlerimiz için icra eden müzisyenlerimiz, gecenin keyifli bir şekilde bitmesi için yanınızdalar.

Bu avantajlarımızdan faydalanmak ve detaylı bilgi almak isterseniz, yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Güneykent Mahallesi, 27470 Şahinbey/Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Al Waha Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.