• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tepe Cafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Tepe Cafe Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Tepe Cafe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Tepe Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Tepe Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tepe Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Tepe Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tepe Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Tepe Cafe Hakkında

Yazın çiçekler kışında karlar arasında yer alan mekânımız açık hava kır kınasını yaşatmak için sizi bekliyor! Servis anlayışımızdan doğa manzaramıza kadar 2015 yılından beri hizmet veriyoruz. Yenilenen bahçemiz ve kapalı alanımızla kaliteyi seçen herkesi bekliyoruz.


Bahçemiz yemyeşil! Kına organizasyonunuzu gerçekleştirirken bu keyfi sonuna kadar yaşıyorsunuz. Size özel menülerimiz ve servislerimiz ile günün sizin olduğunu anlıyorsunuz. Etrafınızda pervane olan organizasyon sorumlumuzla birlikte hayallerinizdeki kınayı yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.


Yemekli bir kına düşünüyorsanız, Dünya mutfağının seçkin lezzetleriyle buluşuyorsunuz. Ustalarımız size özel bir menü hazırlıyor ve lezzet açısından oldukça tatmin oluyorsunuz.


Konum olarak Uludağ ve denizin kesişme noktasında yer alıyoruz. Hem Mudanya’nın hem de Uludağ’ın güzelliği arasında harika bir açık hava kınasına kavuşuyorsunuz. Biliyorsunuz ki Bursa tarihi anlamda oldukça güçlü bir şehir ve siz böyle bir yer de size hayallerinizdeki daveti sunuyoruz.


Sağlıklı ürünlerin seçilmesi ve hijyenik mutfak kriteri bizim için çok önemli. İnsan sağlığına oldukça dikkat eden bir ekip olduğumuz için “yemediğimiz yer de yedirmeyiz” diye düşünüyoruz. Bir diğeri ise uygun fiyatlarla hizmet veriyor olmamız. Her bütçeye uygun organizasyonlar gerçekleştirerek her kesime hitap ediyoruz. Son olarak ise güler yüz. Çünkü bu olmadıkça düğününüzde asla mutlu olmayacağınızı biliyoruz. Samimiyet olduğu zaman her şey daha güzel oluyor.


7’den 70’e herkesin evi olarak Bursa Osmangazi kına salonları arasında karşınıza çıkıyoruz. “Sizinle Güzel” sloganıyla çıktığımız bu yola ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz. İlke ve standartlarımızı koruyarak harika lezzetler ve kaliteyle hayalinizdeki kır kınası davetini gerçekleştiriyoruz. Eğer siz de bizimle bu özel gününüzü paylaşmak istiyorsanız yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak ve çıkan formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde önceden randevu alabiliyorsunuz.

Ekiple Tanışın


 • Firma Ortağı

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Yiğitali Mahallesi Uludağ Caddesi 9.km No:444

 • Haritadaki Konumu

  Tepe Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.