Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Bursa

Oksijen Park Labella

5,0
0224 322 28 39
Mesaj Gönder
 • Kapasite
  50 - 850 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az

 • 2024
  Çiftlerin Tercihi

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Farklı konseptler uyguluyor.
 • Süslemesi modern ve ihtişamlı.
 • Zeminde doğal çim kullanıyor.
 • Açılır-kapanır tavanı var.
 • Canlı müzik / DJ seçeneği var.
 • Kına ekibi var.
 • Gelin kaftanı veriyor.
 • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

En Popüler Yorum

Kübra & Tuncay

Düğün Tarihi: 28.04.2018

Muhteşem bir düğün gerçekleştirmemize önce samimiyetleriyle daha sonra da düğün öncesi, düğün sırası ve de düğün sonrasındaki hizmetleriyle bu özel anımızı doyasıya yaşamamıza yardımcı olan başta suna hanım ve Göksel bey olmak üzere tüm oksijen ailesine en içten teşekkürler. Gerek yemek kalitesi,... devam 

Oksijen Park Labella Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL

Oksijen Park Labella Kapasite

Havuzbaşı
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 850
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 850

Labella
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 600
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 600

Piyano Premium
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 850
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 850

Oksijen Park Labella Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Oksijen Park Labella Sıkça Sorulan Sorular

Oksijen Park Labella kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Oksijen Park Labella kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Oksijen Park Labella kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Oksijen Park Labella kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Oksijen Park Labella kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Oksijen Park Labella kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Oksijen Park Labella kına ve bekarlığa vedanız için düzenli havalandırma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma ve masalar arası geniş mesafe aralığı hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Oksijen Park Labella Hakkında

Çok uzun yıllardır davet sektöründe faaliyet gösteren Oksijen ailesi olarak özel gün organizasyonları konusunda geniş yelpazede bir hizmet sunuyoruz. Her biri kendine has özelliklere sahip kır bahçelerimiz ve kapalı salonlarımızla kına gecesi ve düğünler başta olmak üzere pek çok türde organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübelerimizle şehrin en iyisi olmak için çabalıyoruz.

Davet Alanları

Oksijen Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi, Piano Premium ve Piano Labella isimlerinde 3 ayrı davet alanımız bulunuyor. Açık ve kapalı alanlar sayesinde her mevsim hizmet verebiliyor, organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Sayfada fotoğraflarını ve bilgilerini gördüğünüz davet alanımız Piano Labella’da dillere destan kına gecesi ve bekarlığa veda partileri gerçekleştiriyoruz. 500 kişilik kapasitesi sayesinde çiftin isteğine göre küçük çaplı veya büyük ölçekli eğlenceler yapabiliyoruz.

Dekorasyon

Bursa Piano Labella kına gecelerini benzersiz kılan hizmetlerimiz ile gelinlerimizi memnun ediyoruz. Bir organizasyon firmasına gerek duyulmayacak şekilde salonun masa sandalye kurulumunu yapıyor, çiçek ve şamdan gibi masa üstü süslemelerini hazırlıyoruz. Kına gecesinin temasını Roman, modern, Osmanlı veya klasik konseptlerden birine göre belirliyoruz. Kına tahtları ve görkemli arka fonlarla salonu konuklar için hazır hale getiriyoruz.

Kına ve bekarlığa veda gecelerini diğer özel günlerden ayıran olmazsa olmaz ayrıntıların tamamını paketlerimiz içerisinde sunuyoruz. Gelinimizin kaftanını veriyor, profesyonel nedimelerle dans şovları hazırlıyoruz. Kına tepsisi, mumu, mendili, bindallıları, tefleri ve benzeri aksesuarların tamamına sahibiz. Kına müziği ve kına yakma törenini organize ediyoruz. Ayrıca dileyen çiftlerimize kişiye özel sahne veya pist kaplama, Hint kınacısı ve pamuk şeker standı gibi ek hizmetleri de veriyoruz.

Hizmetler

Çiftlerimiz ve konuklarının konforunu sağlamak ve her ihtiyaçlarını giderebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu sebeple servis ve garson, kafeterya, düğün pastası, çocuk oyun alanı, geniş araç kapasiteli ücretsiz otopark, kadın erkek mescitleri, araç süsleme, takip ışığı, volkan gösterisi, gelin saçı makyajı, DJ veya piyanist, araç süsleme, sınırsız fotoğraf ve video çekimi hizmetlerinin tamamını sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

Kına gecelerini ikramlı yapmak isteyen çiftlerimize her bütçeye uygun seçenekler sunuyoruz. Yemekli menülerimizde beyaz veya kırmızı et tercihine göre ana yemek belirliyoruz; yanında ise ara sıcaklar, meze tabağı, garnitürler, çorba, salata ve soft içecekler sunuyoruz. Yemeksiz organizasyon tercih eden çiftlere ise; tuzlu ve tatlı kuru pasta, sınırsız gazlı içecek ve su ile atıştırmalıklar servis edebiliyoruz.

Kına geceleri düğün törenlerinden önce bolca eğlenmek, adetleri yerine getirmek ve bilhassa gelinleri özel hissettirmek için benzersiz fırsatlardır. Biz de Oksijen ailesi olarak bu önemli gecelerin en iyi şekilde düzenlenmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer eksiksiz bir kına gecesi veya bekarlığa veda partisine sahip olmak isterseniz sayfadaki telefon numarası ve form yoluyla bize ulaşabilir, Piano Labella kına fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Halkla İlişkiler Sorumlusu

 • Firma Sahibi


İletişim

 • Telefon:

  0224 322 28 39

 • Adres:

  Yakın Çevre Yolu. Millet Mh. Derya Cd. No:122 Yıldırım/ Bursa

 • Haritadaki Konumu

  Oksijen Park Labella Yol Haritası

Oksijen Park Labella Düğün Yorumları (2)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Kübra & Tuncay

Düğün Tarihi: 28.04.2018

Muhteşem bir düğün gerçekleştirmemize önce samimiyetleriyle daha sonra da düğün öncesi, düğün sırası ve de düğün sonrasındaki hizmetleriyle bu özel anımızı doyasıya yaşamamıza yardımcı olan başta suna hanım ve Göksel bey olmak üzere tüm oksijen ailesine en içten teşekkürler. Gerek yemek kalitesi,... devam 

Betül & Mustafa

Düğün Tarihi: 28.10.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Hem çalışanların davranışları ve ilgileri hem de organizasyon olarak harika hizmet verdiler. Çok memnun kaldık.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.