Piano Labella Kır Davet

0224 322 2839

E-posta Gönder

 • Yıldırım, Bursa. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

Piano Labella Kır Davet Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

Piano Labella Kır Davet Sıkça Sorulan Sorular

 • Piano Labella Kır Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Piano Labella Kır Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Piano Labella Kır Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Piano Labella Kır Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Piano Labella Kır Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Piano Labella Kır Davet kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Piano Labella Kır Davet kına ve bekarlığa vedanız için masalar arası geniş mesafe aralığı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, düzenli havalandırma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Piano Labella Kır Davet Hakkında

Çok uzun yıllardır davet sektöründe faaliyet gösteren Oksijen ailesi olarak özel gün organizasyonları konusunda geniş yelpazede bir hizmet sunuyoruz. Her biri kendine has özelliklere sahip kır bahçelerimiz ve kapalı salonlarımızla kına gecesi ve düğünler başta olmak üzere pek çok türde organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübelerimizle şehrin en iyisi olmak için çabalıyoruz.

Davet Alanları

Oksijen Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi, Piano Premium ve Piano Labella isimlerinde 3 ayrı davet alanımız bulunuyor. Açık ve kapalı alanlar sayesinde her mevsim hizmet verebiliyor, organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Sayfada fotoğraflarını ve bilgilerini gördüğünüz davet alanımız Piano Labella’da dillere destan kına gecesi ve bekarlığa veda partileri gerçekleştiriyoruz. 500 kişilik kapasitesi sayesinde çiftin isteğine göre küçük çaplı veya büyük ölçekli eğlenceler yapabiliyoruz.

Dekorasyon

Bursa Piano Labella kına gecelerini benzersiz kılan hizmetlerimiz ile gelinlerimizi memnun ediyoruz. Bir organizasyon firmasına gerek duyulmayacak şekilde salonun masa sandalye kurulumunu yapıyor, çiçek ve şamdan gibi masa üstü süslemelerini hazırlıyoruz. Kına gecesinin temasını Roman, modern, Osmanlı veya klasik konseptlerden birine göre belirliyoruz. Kına tahtları ve görkemli arka fonlarla salonu konuklar için hazır hale getiriyoruz.

Kına ve bekarlığa veda gecelerini diğer özel günlerden ayıran olmazsa olmaz ayrıntıların tamamını paketlerimiz içerisinde sunuyoruz. Gelinimizin kaftanını veriyor, profesyonel nedimelerle dans şovları hazırlıyoruz. Kına tepsisi, mumu, mendili, bindallıları, tefleri ve benzeri aksesuarların tamamına sahibiz. Kına müziği ve kına yakma törenini organize ediyoruz. Ayrıca dileyen çiftlerimize kişiye özel sahne veya pist kaplama, Hint kınacısı ve pamuk şeker standı gibi ek hizmetleri de veriyoruz.

Hizmetler

Çiftlerimiz ve konuklarının konforunu sağlamak ve her ihtiyaçlarını giderebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu sebeple servis ve garson, kafeterya, düğün pastası, çocuk oyun alanı, geniş araç kapasiteli ücretsiz otopark, kadın erkek mescitleri, araç süsleme, takip ışığı, volkan gösterisi, gelin saçı makyajı, DJ veya piyanist, araç süsleme, sınırsız fotoğraf ve video çekimi hizmetlerinin tamamını sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

Kına gecelerini ikramlı yapmak isteyen çiftlerimize her bütçeye uygun seçenekler sunuyoruz. Yemekli menülerimizde beyaz veya kırmızı et tercihine göre ana yemek belirliyoruz; yanında ise ara sıcaklar, meze tabağı, garnitürler, çorba, salata ve soft içecekler sunuyoruz. Yemeksiz organizasyon tercih eden çiftlere ise; tuzlu ve tatlı kuru pasta, sınırsız gazlı içecek ve su ile atıştırmalıklar servis edebiliyoruz.

Kına geceleri düğün törenlerinden önce bolca eğlenmek, adetleri yerine getirmek ve bilhassa gelinleri özel hissettirmek için benzersiz fırsatlardır. Biz de Oksijen ailesi olarak bu önemli gecelerin en iyi şekilde düzenlenmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer eksiksiz bir kına gecesi veya bekarlığa veda partisine sahip olmak isterseniz sayfadaki telefon numarası ve form yoluyla bize ulaşabilir, Piano Labella kına fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

 • Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim

 • Telefon: 0224 322 2839
 • Adres:

  Yakın Çevre Yolu. Millet Mh. Derya Cd. No:122 Yıldırım/ Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Piano Labella Kır Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.