Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Bursa

Hotel Rimedya Premium

5,0
0224 322 26 69
Mesaj Gönder
 • Kapasite
  50 - 500 Kişi

 • Hafta İçi, Kokteyl, Paket
  21.000
  20.000 TL

 • 2024
  Çiftlerin Tercihi

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Süslemesi modern ve ihtişamlı.
 • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
 • Büyük dans pistine sahip.
 • Gelin kaftanı veriyor.
 • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Hotel Rimedya Premium Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL

Hotel Rimedya Premium Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 500
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 500

Kampanyalar

%5
Son gün 31/05/2024

Düğün.com Çiftlerine Özel Hafta İçi Kına Anlaşmaları 20.000₺!

Detaylar için iletişime geçiniz.

%7
Son gün 31/05/2024

Düğün.com Çiftlerine Özel Hafta İçi Anlaşmaları 25.000₺!

Detaylar için iletişime geçiniz.

Hotel Rimedya Premium Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hotel Rimedya Premium Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Rimedya Premium kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hotel Rimedya Premium kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hotel Rimedya Premium kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Hotel Rimedya Premium Hakkında

Bursa’nın güzelliğini yukarıdan seyreden büyüleyici salonumuzda, kültürümüzün ayrılmaz parçası kına geceleri ve gençlerin doyasıya eğlendiği bekarlığa veda partilerinizi kusursuzca gerçekleştiriyoruz. Güvenilir ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla birlikte, düşlerinizin ötesinde bir davet düzenlemek üzere dekorasyondan ikramlara kadar tüm ayrıntıları düşünüyoruz. Senelerin sektör deneyimiyle, hatırlarda iz bırakacak romantik davetlere imza atıyoruz. Rahatça ulaşım sağlayabileceğiniz Hotel Rimedya Premium’e tüm sevdiklerinizi bekliyoruz.

Davet Alanları

Otelimizin 8. katında konumlanan eşsiz Bursa kına düğün salonumuz, mutluluğunuza şahit olmak üzere 350 kadar misafiri ağırlayabilecek kapasiteye sahip. Boydan boya camekan kaplı salonumuzda, Bursa’yı hayranlıkla izleyebilir, cam tavanımız sayesinde, yıldızların altında romantik dansınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, kolonsuz salonumuzda, müziğin tadını özgürce çıkarabileceğiniz geniş pist alanı bulunuyor.

Dekorasyon

Altın rengi ve siyahın muazzam uyumuyla tasarlanmış salonumuzda, 8 kişilik oval ve dikdörtgen masalardan yararlanıyoruz. Aynalı masalarımızı, gold detaylı siyah sandalyelerle çevreliyoruz. Şık masalarımıza, 12 kollu cam şamdanlarla ihtişamlı dokunuşlar yapıyoruz. Davete tat katacak ikramlarımızı, altın renkli supalarda servis ediyoruz. Gerçekliğin ötesinde bir atmosfere sahip salonumuza, ayna dekorasyonları ekliyoruz. Çiftimizi ağırladığımız platformumuza, beyaz kına tahtıyla birlikte, kibar çiçekler ve zarif şamdanlar yerleştiriyoruz.

Hizmetler

Bursa kına gecesi mekanlarının gözde ismi Hotel Rimedya Premium'da, hayalini kurduğunuz kına gecesi ve bekarlığa veda davetinizi, yetkin organizasyon firması ve etkinlik koçumuzla bir araya gelerek planlıyoruz. Görkemli davet alanımızı, sizin arzularınız doğrultusunda kına gecenize uygun aksesuarlarla dekore ediyoruz. Kına müziğiyle kutlamanıza neşe katıyoruz. İleri teknoloji ışık ve ses sistemini geceniz için özenle kuruyoruz. Tam kapsamlı kına paketimize dahil olan hizmetler:

● Kaftan
● 7 adet nedime kıyafeti
● Kına tahtı
● Kına tepsisi
● Kına sepeti
● Yaş ve kuru kına
● El gülleri ve el mumu
● Davul seti

Bursa Osmangazi kına salonları arayışınıza, benzerine rastlayamayacağınız etkileyici atmosferimiz ve uzman kadromuzla cevap oluyoruz. Kaftandan kına mumuna değin her hizmeti bünyemizde eksiksizce karşılıyoruz. Memnuniyetinizi önceleyerek kusursuz kına geceleri ve bekarlığa veda organizasyonlarına Hotel Rimedya Premium imzasını atıyoruz. Firmamızdan “ücretsiz fiyat teklifi” almak isterseniz, sayfada yer alan iletişim formunu bilgilerinizle doldurabilir veya numaramızı tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0224 322 26 69

 • Adres::

  Yeni Yalova yolu. İstanbul Caddesi No:391 Bursa 16250

Hotel Rimedya Premium Düğün Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Elif & Egemen

Düğün Tarihi: 20.06.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

29.12.2023 tarihinde nişanımızı yaptık hizmet harikaydı çok memnun kaldık kesinlikle tavsiye ediyoruz. Özellikle Şehri hanımın ilgisini alakasını belirtmek isterim çokça memnunuz herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz :)))

Hotel Rimedya Premium

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Düğün'de görüşmek üzere <3

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.